reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kasie - pamietamy, pamietamy.. a gdzie zesz zniknela?
elizka - zawsze sie zastanawialam, jak sobie matki daja rade przy wiecej niz jednym dziecku... skoro ja przy jednym ledwo znajduje czas na wiele rzeczy.a przy trojce :szok:
a tak NAPRAWDE podziwiac, to podziwiam moja babcie.. ona wychowala 9 dzieci i to praktycznie wszystkie z rzedu [roznice po 1-2lata...]
talus - witamy Cię serdecznie, napisz wiecej nam o sobie :tak:

coz, pogoda sie schrzaniła :dry:
pozatym, mamy w domu po raz kolejny masakre.. Damian przechodzi znow ROTAWIRUSA... na szczescie juz raz ten horror przechodzilismy i mamy to juz za soba.. teraz jest tego "lzejsza" odmiana i nie wymaga hospitalizowania.. :-(
skad to paskudztwo sie u nas bierze? :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
najprawdopodobniej to od P prababci, ona wkolko ma rozwolnienie :baffled:
i jak tu ustrzec dziecko we wlasnym domu przed choroba...
 
reklama
hej kobitki wywalają moją koleżankę z pracy ( tą której nie lubię, umowę ma do końca kwietnia więc jeszcze trochę się z nią pomęczę ) i do końca czerwca bd dzień w dzień w pracy z Ewą ( ją uwielbiam ;D) także jest super z tym że codziennie tylko bez niedziel będę w pracy . o 10 mam jazdy więc odezwę się jak wrócę bo dziś mam wolne ;P ;*
 
Dzien dobry Kochane!!!!

Wlasnie jestem po USG :D i dowiedziałam się, że dziecko rośnie jak szalone, bo nagle moja data porodu z 20 listopada zamieniła się na 10:D Czyli wychodzi, że 11 tc :)

Nie wiem czy sie cieszyc, czy nie że noszę małego smoka:D ale dobrze, że jest wszystko ok..

Mam pewien problem, otóż nie mieszcze sie w spodniach!
Żadnych nie potrafie dopiąc... lekarz mówił mi, że to nie tylko przez maleństwo ale też "wywalone" jelitka przy zaparciach:D Ale ja żadnych zaparć nie mam.. wszystko ok pod tym względem.. i teraz nie wiem.. czy mi to przejdzie, czy już będzie tylko wiekszy i wiekszy ten moj brzuch. Jak chcecie wstawie zdjęcie, ale to jest chyba niemożliwe, żeby brzuchol bylo widać w 11 tc?;> :rofl2:
Przesadzam? :-D
 
Ostatnia edycja:
No to wstawiam:D

P1040045.jpg :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
ixidixi pokaż brzusio :tak:
Nie wiem czy tutaj mam coś o sobie napisać, ale napiszę jak coś dostanę kopniaka ;-)
A więc tak, za miesiąc będę mieć 20stke, razem z moim facecikiem kochamy motoryzację,
zresztą dzięki forum motoryzacyjnemu się poznaliśmy, jesteśmy fanami driftingu, modyfikacji silników, swapów, różego rodzaju styli samochodowych. Aktualnie posiadamy fiata126p do rajdów, golfa mk I który pójdzie w styl cultowy i będzie naszym autkiem "rodzinnym" , punto obniżone, z mugenem, szelami i kubłami ( ale idzie na sprzedaż bo co za dużo to nie zdrowo :baffled: aktualne auto rodzinne ), a planujemy w tym roku jeszcze zakupić bmw e21 rekina do zawodów w drifcie:tak: Wiem, wiem
rozpisałam się ale potrafiłabym o tym cały czas mówić, pisać.. Nawet nasz mały dzidziak posiada fotelik samochodowy firmy Recaro która zajmuje się profesjionalnymi rajdami ich wyposażeniem w tym fotele i wypuścili serię fotelików dla dzieci. Będąc w ciąży jeździłam fiatem na zloty, spoty,
rajdy ( nie startowałam ze wzgl bezpieczeństwa małego ) o głośności ponad110decybeli dlatego
teraz Kamil nie lubi jeździć w cichym seryjnym aucie, a uspokaja go pomruk mugena zamontowanego w samochodzie :-p Nie wiemy dokładnie czy to nasze wyobraźenie czy realia,
ale malutki uwielbia jazdę samochodem, po szczepieniach rozpłakusiany włożony do fotelika,
od razu się uspokaja, samochód dla niego jest lekiem na całe zło ! :tak:
Kamil urodził się 04.11.2009 r przez cc, miał być z nami o 11 ( planowane z powodu nie odwrócenia się główką w dół ) ale o 6 rano podczas badania tętna, zanikało... mały obwiązał sobie szyjkę pępowiną... jednak udało się! Wyszedł cały, zdrowy ( prócz hipotrofii ) i jaki piękny.
Jak zaczełam płakać ze szczęścia nie umiałam przestać. Teraz jest naszym oczkiem w głowie,
jego śmiech pokonuje każde zło tego świata :-D
 
ixidixi zapraszam na forum listopad2010 ja tez tam jestem :) Brzuszek masz sliczny:)
J atez mam brzuszek juz :) tez zaraz wstawie zdjecie :)

Moja pani doktór powiedziala ze jak na 9 tydzien tomoj brzuszek jest duzy :)
 

Załączniki

  • 20100420.jpg
    20100420.jpg
    44,8 KB · Wyświetleń: 23
  • 20100420(002).jpg
    20100420(002).jpg
    45,7 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jaki słodki brzusio:D
Mi wszyscy mówili, że skoro jestem szczupła, to będzie widać baardzo późno.. więc byłam zadowolona, że na ślubie nie bede za wielka:D

A tu myk, już zaczyna rosnąc.. jednak te babcine przesądy sie nie sprawdzają:)
 
reklama
Witam wszystkich troszkę mnie nie było , niestety problemy z netem :/ głupia netia ...
Jak widzę wasze brzuszki to zaczynam tęsknić za czasami kiedy i ja go miałam haha oczywiście u mnie było widać brzuszek w 3 miesiącu ;p też byłam chyda i szybko mi sie brzuszek pojawił :D także wam zazdroszczę ;p
U nas teraz leje , lało i przestało ale jest zimno z małą wróciłam ze spacerku ja sobie pęcherz przewiałam i latam do łazienki nom stop :/

Taluś witam cię ja tez niedawno co dołaczyłam :D

A teraz lecę posprzątać mieszkanie nim mnie wszyscy obedrą ze skóry :D buziaczki może później się jeszcze odezwe jak bedę miała neta :/
 
Do góry