Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Rennie na pewno można brać w ciąży...... przypomniało mi sieHmm ogólnie dobrze się czuję, ale boli...
Clio nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że wszystko sprawnie pójdzie...
Ja do apteki pójdę jak będę wracać po szkole i zapytam się co mogę brać, bo serio bolą te jelita... ;/
Co do wypowiedzi że mężczyzna mając 22 lata jest gówniarzem to sorry... Ale każdy jest na tyle dorosły na ile sam jest wychowany i jak się zachowuje... Nie stawiajmy wszystkich na jednej szali. Są faceci co zachowują się jak idioci i tylko by na dyskoteki chodzili i szaleli ile dusza zapragnie, a są takie opiekuńcze osobniki, które są gotowe na wszelkie poświęcenie i są gotowi oddać całego siebie w ojcostwo i opiekę nad rodziną![]()
Wymiary wymiarami ale jeżeli masz watpliwości to może udaj sie do innego lekarza który więcej Ci powie na ten temat ....Dopiero teraz udało mi się wbić na forum i przeraziła mnie ilość postów do przeczytania ;-) Dobrze, że o Ixi jest tylko jedną stronę wstecz;-)Niech się trzyma dziewczyna:-) Oby wszystko dobrze się skończyło
Ja miałam dziś USG, dziecko dalej wypina się tyłkiemCzy to normalne, żeby obwód brzucha był 300mm (34tydz) a długość kości udowej FL 69 mm ( 35tydz)??
Tylko głowa mi się zgadza z tyg ciąży w którym jestem;-) facet był średnio rozmowny i walną mi tylko, że" nie porodzę sobie naturalnie i, że tak to ok" Ale jakoś nie mam przekonania co to tego jego ok....
Słodziakcilio87 u mnie bardziej zlozona historia, az nie do uwierzenia..W ciaze zaszlam na tabletkach anty, @ mialam do 3 m-ca, w 4 lekkie plamienia co wydalo mi sie troszke dziwne gdyz zawsze mialam @ regularnie. W 5 m-cu cisza, dopiero wtedy udalam sie do ginekologa. Pierwsza wizyta w 28 tyg ciazyA tak dzis wyglada moje 3-letnie cudo.Zobacz załącznik 281627![]()
Witam was
Dziś mam jednak wolne,agencja nie dzwoniła więc odprowadziłam synka do przedszkola i zawitałam do was
Widzę foteczki swoich pociech pokazujecie
Może Ja wam pokarze mojego smyka?

