reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Patrycja214 81 cm to kurcze jak Twój brzuch wyglądał ;-):rofl2: widać pan od USG się bardzo starał skoro tak dokładnie wymierzył ;-)

Clio od samego początku leży pośladkowo i chyba nie zamierza się odwrócić. Ale liczę,że może to zrobić ostatniego dnia jak napisała Ashera, chociaż to taki mały uparciuch, że nie wiem czy to dla mnie zrobi ;-)

Patrycja9009 idę jutro do swojego gin, więc jak mi powie, że ok to nie będę łapać paranoi ;-)

Fikusek kiedy idziecie na ten biorezonans?? I dobra jesteś skoro w szpitalu się relaksowałaś ;-):-)

Elizka ja jeszcze Ci nie pogratulowałam super 3 ;-) Świetne dzieciaki :-)

No i trzymam kciuki za Ixi, żeby jak najszybciej wyszła i do końca dobiła już bez żadnych problemów. Lekarz tez dobry z tym rozmiarem siusiaka ;-):rofl2:
 
reklama
witam witam nie było mnie 48h i co i 50 stron do nadrobienia... przepraszam was ale na prawde nie jestem w stanie. gdybym na nudnym polskim miła przy sobie internet to prosze bardzo byłabym z wami na bieżąco a tak nie dam rady bo juz sie musze uczyć..:-(
doczytałam tylko że z ixi nie zaciekawie ale trzymam kciukacy żeby wszystko było jak najlepiej.
widze też że pati wróciła ciesze sie bardzo.;-)
lolkak ja miałam do tej pory 3 razy USG(chodze na nfz) za pierwszym i 3 razem z babką która musiałam pytac o cokolwiek bo by mi nawet nie powiedziała czy z dzieckiem wszystko ok. a raz z facetem któremu sie usta nie zamykały i non stop mi nawijał po prostu mówił wszystko co widział dokładnie tłumaczył i pokazywał. przy nastepnej ciąży bede do niego prywatnie chodzić bo już wiem ze przyjmuje..;-)

clio mi zawsze zczyna padać jak powiese pranie. mój tata sie nawet czasami śmieje jak jest sucho i długo dnie padało zebym zrobiła pranie to na pewno bedzie padać :-) a tak w ogóle to dlaczego nie jesteś w szpitalu???? uciekaj w tej chwili i wracaj z Alexem..;-)
a i witam nową mamuise Natalie bo wiecej nie udało mi sie na razie zobaczyć...;-)

ja was prosze nie piszcie tyle ogarnijcie sie..
 
upał na dworze, a dzieci ciągną mnie na spacer :( nie mogę z tego gorąca czasem... jestem taka wyczulona na kazdy rodzaj odchylen pogodwych w jedną albo drugą stronę. a dwulatka nie wypuszczę przecież na dwór beze mnie, nawet z bratem :( mam nadzieje, ze w Polsce troche lepiej niz tutaj pogodowo :) chyba nie mam wyboru, chyba jednak przejdę się z nimi szybko, może nie będzie tak źle..
 
Was nadrobic..., strszne nie bylo mnie moze z 2 godz i 4 strony ;) WoW. Witam ja tylko na chwilke

Ewi44
powodzenie u dziewczyn.. Hm starsze dziewczynki tlumacza to tak ze chca sie nim opiekowac i go pilnowac jak mlodszego brata ;)
 
Patrycja dzięki ;-)
Euphoria dziękuje ;-)
Ja nie zostawiam zdjęć na stałe w internecie bo nigdy nic nie wiadomo czy czasami jakiś nie powołany internauta nie skopuje tego zdjęcia i nie po dalej więc dla bezpieczeństwa wolę po chwili usunąć :tak:
kolia,patrycja 9009 wielkie dzięki:)


Jeśli chodzi o mnie i o tabletki antykoncepcyjne to brałam je razem z lekami na płuca,lecz wcześniej odwiedziłam dwóch ginekologów którzy zapewnili mnie że spokojnie mogę brać antykoncepcję i antybiotyki na płuca i po 3 miesiącach okazało się że jestem w 5 tygodniu ciąży.Wtedy byłam zła i przerażona lecz teraz dziękuję Bogu najwyższemu że dał mi synka którego tak mocno kocham :happy2:
a ja właśnie widziałam Twojego synalka - przystojniak, a jak mu fajnie w okularkach=) jak nie chcesz by ktoś niepowołany widział Twojego syna to poproś koleżankę, która cytowała /nie pamiętam która to była/ bo w cytatach jest jego foto. I jak nawet skasowałaś to ono widnieje.
 
reklama
Patrycja to nie możliwe ;-):rofl2: Tu zawsze trzeba nadrabiać ;-)

A ja w miarę ;-) Nawet zgaga mnie dziś nie męczy ;-)
No i udało mi sie zajrzeć ... Mój naprawia auto szwagra... Bo jakby był to nici z pisania... :):):) Nie ma tak źle jak sie spodziewałam ;p

witam witam nie było mnie 48h i co i 50 stron do nadrobienia... przepraszam was ale na prawde nie jestem w stanie. gdybym na nudnym polskim miła przy sobie internet to prosze bardzo byłabym z wami na bieżąco a tak nie dam rady bo juz sie musze uczyć..:-(
doczytałam tylko że z ixi nie zaciekawie ale trzymam kciukacy żeby wszystko było jak najlepiej.
widze też że pati wróciła ciesze sie bardzo.;-)
lolkak ja miałam do tej pory 3 razy USG(chodze na nfz) za pierwszym i 3 razem z babką która musiałam pytac o cokolwiek bo by mi nawet nie powiedziała czy z dzieckiem wszystko ok. a raz z facetem któremu sie usta nie zamykały i non stop mi nawijał po prostu mówił wszystko co widział dokładnie tłumaczył i pokazywał. przy nastepnej ciąży bede do niego prywatnie chodzić bo już wiem ze przyjmuje..;-)

clio mi zawsze zczyna padać jak powiese pranie. mój tata sie nawet czasami śmieje jak jest sucho i długo dnie padało zebym zrobiła pranie to na pewno bedzie padać :-) a tak w ogóle to dlaczego nie jesteś w szpitalu???? uciekaj w tej chwili i wracaj z Alexem..;-)
a i witam nową mamuise Natalie bo wiecej nie udało mi sie na razie zobaczyć...;-)

ja was prosze nie piszcie tyle ogarnijcie sie..
Ja też sie ciesze że wróciłam tu do Was :):):) Jak sie czujesz???

upał na dworze, a dzieci ciągną mnie na spacer :( nie mogę z tego gorąca czasem... jestem taka wyczulona na kazdy rodzaj odchylen pogodwych w jedną albo drugą stronę. a dwulatka nie wypuszczę przecież na dwór beze mnie, nawet z bratem :( mam nadzieje, ze w Polsce troche lepiej niz tutaj pogodowo :) chyba nie mam wyboru, chyba jednak przejdę się z nimi szybko, może nie będzie tak źle..
Wyslij nam trochę ciepełka tu :) przyda sie :p
 
Do góry