reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dziewczyny a mi smutno się dziś zrobiło bo jak sprzątałam u synka w szafie to znalazłam świąteczne ozdoby,papier do owijania prezentów świątecznych i bardzoooo zatęskniłam za rodziną w Pl.
Nie wiem jak Ja przeżyję te święta:(
Odbiło mi i zrobiłam już suwaczek świąteczny.
 
reklama
a mój G. jest 8 lat starszy ode mnie :-)

a oprócz sezonu chorobowego,
sezon serialowy uważam za rozpoczęty :-D
no tak. Ja zacznę oglądac Na wspólnej jak mąż będzie miał nocki bo jak on jest w domciu to jakoś wolę jego towarzystwo niż tv=D co z tego, że on gra a ja netuję, ale jesteśmy obok siebie=D lap w lap hehehe
 
pati a ja sie czuje nadzwyczaj dobrze. nic mi nie dokucza. denerwuje mnie,tylko to że musze chodzić troche wolniej i cześciej odpoczywac ale jakoś to przetrwam. nie lubie byc nieporadna i prosic innych o pomoc a czasem musze...;-)

clio zdecydowanie pierwsze.

a co do różnicy wieku to mój K jest 7 lat starszy ale ja tez tej różnicy nie odczuwam ;-)
 
reklama
Misia a jak w szkole? Moja kumpela do 8miesiaca do szkoly chodzila i bylo jej ciezko,potem byla matura i koniec- a ja zrobilam test 8 maja- w dzien mojej ostatniej matury pisemnej-geografii:)na szczescie, ze po szkole bo zaraz potem zaczely mi sie mdlosci okropne
 
Do góry