reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ashera witaj ponownie:-)

No ta rodzinka byla super Patrycja:-) i jeszcze ta dziewczyna ślicznie śpiewała...:-) ogólnie bylo tez sie z czego smiac;-) lubie eliminacje do MT

M jak miłosc sie skonczylo, jak ruch na MM bedzie wiekszy tz ze kazda ogladała:-D hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
no i ten chłopczyk ze śmiesznymi ząbkami też był super :-D

coś przeczuwam że zaraz tak będzie wszystkie przyjdą :-D
 
magda wiatj bo my sie chyba jeszcze na bb nie widziałyśmy...:0 widze że jesteśmy sąsiadkami. nareszcie ktoś ode mnie...;-)
elizka ja nie oglądam seriali wyjątek - chirurdzy ale teraz nie ma wiec mam wolne od telewizji.. a mam talent oglądałam tylko kawałek z tymi 3 studentami bosy byli..;-)
 
Daff ja niewiem, ale wszedzie piszą ze nastepny sezon bedzie na jesien.... :]]]

Patrycja a to jednak juz sie bedzie zaczynac.... :-D teraz to ja sama juz niewiem co ogladac tyle tego jest:-D a oglądałyscie Mam talent w sobote?:-D
my widzieliśmy z mężem =)

ten syneczek mały miał super głos=) i ten niewidomy też.
 
Ostatnia edycja:
A tu ciagle cisza...:-D
Nie poznaje:-D

edit. ja zanim nastukalam (bo zapatrzylam sie na Majewskiego :-D) to wy nastukałyscie 4 posty hehe :-p
 
Ostatnia edycja:
Ja ogólnie nie przepadam za tv. Akurat mąż oglądał w sobotę MT to ja także=) Jedynie co lubię w tv to Na wspólnej albo czasem obejrzę powtórkę Rodziny Zastępczej w południe bo akurat wtedy śniadanie jadam to do tego lubię coś obejrzec=]
 
elizka to dlatego że ja jestem. jak tylko pójde to reszta przyjdzie i znowu nie bede w temacie... :-(
dobra laski zmykam spac...;-)
buziaki i prosze was nie przesadźcie z drukowaniem postów..;-)
 
reklama
W Rossmanie dziś kupiłam 4 opakowania chusteczek nawilżających do pupci Martynki za 14zł. W każdej paczce jest 84szt. Opłaca się bardzo=)
 
Do góry