reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Clio no to mam nadzieję, że już bardzo blisko porodu :-) A gdzie oglądasz chirurgów bo ja też lubię ale nie wiem, że lecę znowu :-p


My już po śniadaniu, muszę się na jakiś spacer zebrać i wykorzystać, że nie pada ale mi się nie chcee..... no i muszę w końcu recepty załatwić bo kurcze w niedziele już muszę wziąć tabsa.
 
reklama
U nas jednak słonko wyszło wiec niedługo tez na spacerek pójdziemy. Trza korzystać póki można.
Daff Ja mam zwykły nocnik i żeby sprawdzić czy mały coś zrobił podkładam rękę pod spód. Jeśli dno jest ciepłe to wiadomo...
 
U nas jednak słonko wyszło wiec niedługo tez na spacerek pójdziemy. Trza korzystać póki można.
Daff Ja mam zwykły nocnik i żeby sprawdzić czy mały coś zrobił podkładam rękę pod spód. Jeśli dno jest ciepłe to wiadomo...

no w sumie to jest sposob:)
 
a mi a mi? :-D

dzień dobry idę po gorącą herbatę bo okropnie zimno a tak było fajnie w łóżeczku:sorry2:
juz poszlo zaproszenie:)

Hej mamuski Witam sie z ranca :)
Nie ma czlowieka chwili, a tyle do nadrabiania =]
wszytskiego najlepszego dla Kubusia z okazji 5 mies:)


my dzis pospalismy do 8:) teraz maly znowu spi a ja przez ten czas leece sie szykowac i jak wstanie to idziemy na miasto troche spraw pozalatwiac:)
 
Fikusek, Elizka dzieki, ja mam jakies 25 stron, bo wczesniej to piate przez dziesiate czytalam :)

No i Kubek wstal i po moim nadrabianiu :)

IXI TRZYMAM KCIUKI
 
Ostatnia edycja:
Ewi hej :) a jako tako rodzice mnie dzisiaj odwiedzą nie widzieliśmy się od czerwca i już na nich czekam :D
a jak nadrabianie Ewi??
jestem druga :p

SMS od IXI
ja od soboty wieczora leżę na patologii bo zaczęłam krwawić. Mój D próbował wam coś napisać na forum ale mu się nie udało. Póki co leżę i dostaję kroplówki na płucka małego... No i nie krwawię. Zobaczymy jak to będzie. Pozdrawiam i 3majcie kciuki!
dobrze ze juz nie krwawi, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze!

Tak sobie czytam to forum, no i włos się jeży kiedy czytam że 17-letnia dziewczyna planuje dziecko...ale myślę że to wynika z tego że jak pojawia się nuda w związku, to para kombinuje czego jeszcze nie robili...no i pojawia się pomysł "ZRÓBMY SOBIE DZIECKO", a wszędzie opisują że to taka sielanka dla związku, że dziecko zbliża, dziewięć miesięcy facet będzie się rozczulał nad rosnącym brzuszkiem itd...trzeba sobie powiedzieć prawdę i przestać rozsiewać złudne opowieści-prawda jest taka że dziecko to OGROMNA próba dla związku, owszem jest parę pięknych niezapomnianych i radosnych chwil, ale jest też szara rzeczywistość i to nie jest takie kolorowe!17 lat to zdecydowanie za mało żeby móc w pełni świadomie planować macierzyństwo!
ZGADZAM SIE!!!

laki.... kupilam Julce grajacy nocnik i podczas mycia zalalam glosnik woda i juz nie gra! NIEZLE NIE??!!!!!!!
grrrrrrrrrrr:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
hehehhe no niezle:p

witam sie dziewczyny, ja z samego rana u gina bylam no i nie da mi tych tabletek!wrr.......<zla>
musze byz na dievie nisko tluszczowej przez jakies 2 miesiace i znowu proby watrobowe zrobic...:/yh... w sumie to K i tak wyjezdza wiec i tak nie mialabym sie z kim seksic:p

Mariola nieprawda, malo jest do nadrobienia:-)
Wszystkiego naj dla kubusia z okazji 5 miesiecy :-D :-)
 
reklama
Czesc dziewczyny, ja nawet nie staram sie nadrobic bo aktualnie jest to dla mnie niemozliwe :nerd:

wpadam tylko z pytaniem - czy nie potrzebuje ktoras oliwki 300ml i kremu bambino? mam nowe, nieotwarte. Mi nie potrzebne a data waznosci jest jeszcze tylko 2 miesiace bo do 10.2010.. oczywiscie za darmo, tylko za koszta wysylki ok.8zl?

jakby co, to PW.
 
Do góry