reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

pati a ja sie czuje nadzwyczaj dobrze. nic mi nie dokucza. denerwuje mnie,tylko to że musze chodzić troche wolniej i cześciej odpoczywac ale jakoś to przetrwam. nie lubie byc nieporadna i prosic innych o pomoc a czasem musze...;-)

clio zdecydowanie pierwsze.

a co do różnicy wieku to mój K jest 7 lat starszy ale ja tez tej różnicy nie odczuwam ;-)
Bardzo sie ciesze że dobrze sie czujesz.... Jeszcze kilka tyg i już będziesz mieć maleństwo przy sobie :tak::tak::tak:
Ja także oglądałam "Mam Talent" lubię ten program.
Czasami pośmiać się można :-D
A ja nie oglądam nic... od tyg jestem bez telewizji ciągle tylko dvd... rafał zepsuł mi antene i nie ma czasu jej naprawić :no::no::no:
elizka to dlatego że ja jestem. jak tylko pójde to reszta przyjdzie i znowu nie bede w temacie... :-(
dobra laski zmykam spac...;-)
buziaki i prosze was nie przesadźcie z drukowaniem postów..;-)
Misia co Ty piszesz ????????????
Witam sie z rana:-D
o kurcze.... jestem pierwsza? oj dziewczyny gdzie wy sie podziewacie?:-D :-)
U was tez tak zimno? brrrrrr...... :dry:
Miki juz nie spi, Hania własnie tez przyszla.
U nas z rana było 5 stopni....:angry::angry::angry: i to ma byc wrzesień????

Hej Mamuśki :-)
dzisiaj jakby lepiej Ziiiiiąb okropny :-( a ja nie miała jak sie w nocy ogrzać bo wczorajszej kłótni z B :-( i sie nie przytuliłam :no: ani buzi ani nic :tak: trudno trzeba było nie kłamać aż sama sie podziwiam za wytrwałość :sorry2:

dzisiaj zaczynam 40tc :-D idę też do lekarza jestem ciekawa jak tam sytuacja szyjkowa :-p

co do seriali to mnie Majka i Na Wspólnej denerwują ale zaczęłam oglądać Hotel 52 Szpilki na Giewoncie i Chirurgów :rofl2::rofl2::rofl2: uwielbiam
Kochana daj znać po wizycie co i jak prosze :tak:
Hej mamuski Witam sie z ranca :)
Nie ma czlowieka chwili, a tyle do nadrabiania =]
Gratulacje z okazji 5 miesiączka :):):)

A ja wstałam przed 8 i od razu sie szykowałam do lekarza... Zanim sie wysykowałam zanim tam doszłam było przed 9... No i dzieci maja antybiotyk :angry::angry::angry::angry: Jestem jeszcze tak zła bo gardło mam zawalone i mówic nie umie nikt nie rozumie co mówie:crazy::crazy: i lekarce tłumaczyłam wszystko na "migi":no::no::no:

Nadrobiłam Was ale ciężko bylo :-p:-p
 
reklama
hej już po :-)badaniu oczywiście :-p szyjka skrócona miękka i w ogóle gotowa ale korek został i sie narazie trzyma :sorry2: niech odpadnie wystrzeli cokolwiek :rofl2: chce Alexa :-p

Ixi będzie dzisiaj miała zakładany krążek mały ćwiczy kopniaczki na jej żołądku poza tym jedzonko fatalne ma stary chleb z margaryną, ziemniaki z parówką i zastanawia sie jak można przetrwać jedząc coś takiego

chirurgów oglądam na Fox life :tak:
 
hej już po :-)badaniu oczywiście :-p szyjka skrócona miękka i w ogóle gotowa ale korek został i sie narazie trzyma :sorry2: niech odpadnie wystrzeli cokolwiek :rofl2: chce Alexa :-p

Ixi będzie dzisiaj miała zakładany krążek mały ćwiczy kopniaczki na jej żołądku poza tym jedzonko fatalne ma stary chleb z margaryną, ziemniaki z parówką i zastanawia sie jak można przetrwać jedząc coś takiego

chirurgów oglądam na Fox life :tak:

Clio fajnie że wszystko w porządku..... Teraz pozpstaje tylko czekać :):)
 
hej już po :-)badaniu oczywiście :-p szyjka skrócona miękka i w ogóle gotowa ale korek został i sie narazie trzyma :sorry2: niech odpadnie wystrzeli cokolwiek :rofl2: chce Alexa :-p

Ixi będzie dzisiaj miała zakładany krążek mały ćwiczy kopniaczki na jej żołądku poza tym jedzonko fatalne ma stary chleb z margaryną, ziemniaki z parówką i zastanawia sie jak można przetrwać jedząc coś takiego

chirurgów oglądam na Fox life :tak:

Tak myslamam ze jej wstawia ten krazek. U nas mowi sie na ta wszywka.
Zmowilam juz zdrowaske za jej malucha mam nadziej ze bedzie ok, a zreszta co ja mowie napewno bedzie dobrze.
Vegas nasze maluchy maja dzis swoja mala rocznice, dla twojego szkraba wszystkiego naj:) i szczerze pozazdroscic meza. Ja na swojego K tez nie moge narzekac prawie zawsze kiedy ja jeszcze leze w lozku, on sciera kurze i odkurza , przynosi mi sniadanie do lozka ( ale z sniadankie ma byc tak juz do konca zycia:tak:, taka mamy umowe i jak narazie nie zostala zlamana:)) Obiady i cala reszta nalezy do moich obowiazkow, ale ostatnio jak gotowalam obiad nastawilam rosol i zdazylam wrzucic tylko udko, bo musilam pojsc do malego to moj K do mnie ze on zrobi,:nerd: ja mu na to ze zaraz zrobie niech sie zajmie malym ja przychodze do kuchni a on mi ze juz zrobil. Moj kochany mial dobre intencje ale mu nie wyszlo:no: dodal kostke miesna do sosow i wszystko musialam wylac. Myslal, ze to to samo co drobiowa:-D za to sam upiekl pyszna lopatke:-)
 
No to clio odpoczywaj, spij i zbieraj sily na poród:-) ;-)

mariola pozazdroscic takiego meza:-) ale ja tez nie moge narzekac i obiad ugotuje czasem i kolacje zrobi, sniadanie tez robi;-) pomaga tez:-) hehe, ale sniadaie do lóżka to nie dostalam chyba nigdy:dry: heh :-D

Ale u mnie leje...:szok:
 
reklama
Jakimś cudem chyba wszystko nadrobiłam.. ale już nie pamiętam co miałam pisać :sorry2:

Ixi trzymam kciuki za Ciebie i synka, niech siedzi w brzuszku jak najdłużej :tak:

Clio a Ty rozpakujesz się w końcu ? :-p ile można czekać, żeby Twojego Alexa zobaczyć? :-)
A dzwoniłaś do Urzędu w sprawie tego imienia? Czy przez X zaakceptują??

Magdaa witaj znowu :-) Dawno Cię tu nie widziałam. Fajnie, że wróciłaś ;-) tylko już nas nie zostawiaj.

No i dalej nie pamiętam :baffled:


Ja jestem wściekła, bo już 7 dni spóźnia mi się okres. Ciąży nie podejrzewam, bo ostatnio mam tak co miesiąc. W tamtym miesiącu przyszedł z 9-dniowym opóźnieniem :baffled::baffled:
 
Do góry