reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Czesc. ja jeszcze nie jestem w ciąży. Mam skonczone 19 lat i z moim narzeczonym juz od roku staramy się o dzidzię. Uważam, ze nie ma na co czekać, bo mamy warunki do tego aby wychowac dziecko.
Niestety nie zawsze wychodzi jak sie bardzo chce. Jestem zmartwiona tym, że moze nie bedziemy mogli miec dzieci, ale wierze mocno i modle sie o to.
Znam wiele dziewczyn w wieku od 15 do 19 lat ktorym zdarzyla sie wpadka- u mnie w dzielnicy ostatnio duzo takich osob jest. Nie potepiam ich w zadnym razie. Tylko nie wiem jak to z nimi naprawde jest. Bo ja mialam od zawsze bardzo silny instynkt macierzynski- opiekowalam sie wszystkimi dziecmi jakie wkolo mnie byly i od zawsze chcialam i chce byc matka.
Teraz kolejny raz sie nie udalo. Przezylam lekkie zalamanie bo rok staran bez skutku to juz powod do leczenia nieplodnosci :( Wiec daje teraz na luz. Nie licze dni cyklu, nie mierze temperatury tylko bede kochac mojego mezczyzne tak mocno jak potrafie :)
Prosze trzymajcie za mnie kciuki :)
I gratuluje Wam waszych fasoleczek :)
 
reklama
reklama
Dużo, duzo :) Ale to dobrze :) Im wiecej z nas chce dzidziolkow tym lepiej :) tzn wy je juz macie :) Ale staraczki tez beda mialy:)
I dziekuje za trzymanie kciukow :) jestescie kochane :)
 
Do góry