reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

witam:) Maleńka usnęła niedawno na drzemkę, mąż netuje to i ja mam chwilkę. Wcześniej był obiad i wariactwa w 3kę;)

Ja po ciąży dużo zrzuciłam /tzn samo zeszło/, ważyłam 45kg a teraz już 50:p Jak to dobrze, że po mnie tego nie widac;D
 
reklama
Tatuś padł po zabawie z synem i śpi, Adaś nie bardzo ma ochotę spać.
Adaś od wczoraj nie dostaje smoczka.Nie mogłam go znaleźć. Nie chce zapeszać,ale jest nieźle. Wogole się nie upomina. Zasnął normalnie, nad ranem troszkę zapłakał,ale wystarczyło dać mu pić. Dziś je znalazłam i schowałam. Boje się tylko,ze fajnie nam się uda-a w weekend jak pojedziemy do jego kuzyna i on bedzie miał smoczka to sobie przypomni.
Jak to było u was, czy jak dziecko zobaczyło u innego smoczka to się upominało? normalnie to on nie myli smoczków, jak Szymkowi spadł to podnosił i mu dawał, ciekawe czy teraz nie będzie chciał mu zabrać??Chciałam byśmy razem oduczały to by było najprościej, są prawie w jednym wieku. No,ale nic nie poradzę na inne smoczkowe dzieci. Szkoda by było to zaprzepaścić.
 
Vegas ty chudzinko:-p hehe :-) pozazdroscic tylko tego ze nie widac po tobie nic.
Kamcia Ja po ciazy z hania i danielem doszlam do takiego stanu a wazylam ponad 80kg... :/ ale wzielam sie za siebie ipowoli mi waga doszla do 67kg... :-) teraz po mikim tak jakbym miala inna przemiane materii bo jem sporawo a waga ładnie zeszla i mam te 67-69kg:-) a chcialabym miec tylko lepszy brzuch :-) tak to mi wsio pasuje:D
Lenka nie martw sie jak nie doi moczka to jak pojedziesz gdzies to mow mu, tlumacz ze zobacz ty juz jestes duzy i smoczka nie doisz, nie potrzebujesz:-) zrozumie :-) moja hania przynajmniej rozumiala i bylo oki.


Kurcze a ja dzis jeszcze bede robic kopytka... :dry: zachcianka meza... :dry: :nerd::sorry2: ahhh
ale narazie Miki jescze spi, powinien juz wstawac bo przed poludniem spal prawie 2h, teraz tez tyle spi....
 
dziewczyny stosuje u was ktoras paste do zebow dla dzieci elmex?
ja kupilam ale nie jest ona smakowa i zatsanawiam sie czy julce zbyt mocna mieta sie nie okaze!!!!

i pozatym mam dzis kiepski dzien! napisze wam na :ninja2:
 
Jaka jestem wściekła od 11 walczyliśmy z tą cholerną Nką i w końcu wyszło chyba na to że musi być zamontowana po 2 stronie bloku :no: czyli musimy inny uchwyt kupić kabel przez całe mieszkanie ciągnąć :angry: i w ogóle masakra :no: :dry: wściekła jestem miałam nadzieje że dzisiaj już będzie wywalone już mam dam im jutro te 150zł niech mi to robią ja nie mam sił :no:

Wybaczcie ale nie nadrobię :sorry:
 
UMI Ostatnio tyle mi przybyło. :-) nie no tak na poważnie to mam 12 kg jeszcze. Tak przez tego dołka zawaliłam sprawę bo miałabym tylko 7 do zrzucenia :-(
ELIZA OO kopytka. Ewi lubi kopytka. Ale niestety nie może :-( więc się wystrzega ich robienia :-)
VEGAS Ty chudzino.
LENKa I racja z tym smoczkiem. Adaś to duży chłop to czas odstąwic zabawkę. :-)
teraz u nas śliczna pogoda się zrobiła.
 
Agateczka a oki, gardlo juz nie boli tak bardzo :-) oby tak dalej, a u ciebie jak tam?:-)

Daffi ja swoim juz myje zeby zwykla pasta, wiec niewiem, musisz spróbowac raz jej umyc i bedziesz wiedziec.:tak:

Aaa i daniel mial dzis goraczke 38 stopni... dalam mu nurofen, mam nadzieje ze nic go nie złapie...:-(
 
reklama
ale ja zawsze miałam taką wagę w graniach 47kg, więc dla mnie to taki standard. I cieszę się. Jestem zadowolona ze swojej wagi. Trochę mi przeszkadza malutka oponka jak siedzę:p ale to normalne, że jak człowiek siedzi to tak ma. Poza tym nie narzekam na swoją figurę. Narzekam jedynie na swój wzrost, ale to jak już taki moment krytyczny jest, że np stoję obok szwagierek i jeszcze nam pstrykną fotkę. Ja jak karzełek przy nich i to mnie trochę wkurza, nawet na obcasach. Mąż się śmieje, że ja to mam problemy:p no ale to rzadko wychodzi na światło dzienne.

przed ciążą chudziutka byłam, o taka, wtedy ważyłam 47kg

Zobacz załącznik 324917Zobacz załącznik 324918

zaraz po ciąży ważyłam 45 kg

Zobacz załącznik 324919

teraz ważę 50kg

Zobacz załącznik 324920

po wyglądacie w ubraniach nigdzie różnicy nie widzę. Chcecie to Wam pokażę brzuch goły w danych etapach hehe, jak ViKamcia bodajże, ale ja mam z twarzą:sorry2: ale nie wiem czy jest co pokazywac:p wstydzę się;D
 
Ostatnia edycja:
Do góry