reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Ja jeszcze nie ubieram w krótkim rekawku jak ten wiatr wial tak jak wczoraj... :/
Bo dzis jak bedzie bezwietrznie to dzieciakom pozakładam własnie spodenki i w krótkim rekawie beda biegac.
A mikolaja to juz sama niewiem jak ubierac:-D :dry: fakt on nie chodzi wiec cieplej powinien byc ubrany niz starszaki... ehh

edit. narazie sie skupia wiec czekam az skonczy :-D
Wasze dzieciaki tez sciagaja skarpetki? ja nie moge mu zalozyc bo zdejmuje zaraz, dlatego wole mu rajstopy zalozyc i takiego pajaca niz spodnie i skarpety :dry:
 
napewno napewno:-D
ale w tamtym roku mial 6 miesiecy i tez w krotkim jezdzil ale no ale fakt jak nie wialo,zawsze mialam w razie czego jakas bluze:)
 
No u mnie 19st w pełnym cieniu będzie cieeepło :-)


Eliza myślę że będzie dobrze fakt Mikołaj nie chodzi to nie ma co go przyrównywać do naszych.
Ja też widziałam zdjęcia Emmy,wieelka jest ;-)


Ja też jeszcze nie odwazyłam się nałożyć krótkiego rękawka może dzisiaj się przełamie na bodziaka z krotkim rekawem i rybaczki.
 
u mnie w cieniu jest 14 stopni, wlasnie patrzylam, wiec jak narazie na krótkim rekawku bedzie bluzeczka u starszaków. i wiaterek jest:/ ehhhh i wez tu ubierz dobrze dziecko :-p

edit. a jak mieszkaciemiedzy budynkami to fakt moze i w krótkim dziecko byc. Ja niestety mieszkam na wsi( w dodatku 4 chalupy na krzysz, bo to "kolonia" tak zwana- centrum jest 3km stad) i tutaj wieje i raczej szybko nie zaloze krótkiego rekawka, chyba ze na chwie w poludnie ;] z tego co widze na zdjeciach to w maju w krótkim rekawie dopiero biegały, tak to bluzeczki maja. :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam porannie.
Ja dizsiaj wyspana i pełna sił.
Wczoraj nieżły upał był, az strach pomyśleć co w lato będzie.
co do porodów to ja rodziłam siłami natury, juz nawet nie pamiętasm jak długo, ale jakbym miała rodzić trzeci raz to tez SN, tylko ebym miała pewność że nie będe miała nacinanego krocza, bo zszywanie jest gorsze dla mnie nawet niż same skórcze. ja wysoka nei jestem ale biodra po dwóch porodach mam szersze.
Lolkak Ja juz raz się przekonałam ze facet prędzej odemnie odleci po wypiciu:-D ale to kiedys było, teraz nawet niepróbuję tyle pić, choć wiem ze mogę. ja to nawet kaca na drugi dizeń nie mam.
Patrycja DObże że z Kubą już lepiej.
Daffi TO ja mam 157 cm tylko, więc ty to wysoka jesteś.
Kamcia Gratulacje.
Eliza Na samym słońcu można i na krótki rękaw dzieci ubrac, ale jeśli wieje wiatr to długi radzę,. ja tez mieszkam w polu, odkąd sie zrobiło0 cieplej tylko raz dzieci miała krótki rękaw kiedy wiatr wcale nie wiał.
 
Do góry