reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ja chciałam mu kupic rower, ale nie z takich plastikowych, a wydaje i sie ze mimo iz dostaje do pedałów takiego doroślejszego to nie bedzie jeszcze umiał jeździć, chciałabym coś fajnego na lato ale nie mam pomysłu:/
 
reklama
ja chciałam mu kupic rower, ale nie z takich plastikowych, a wydaje i sie ze mimo iz dostaje do pedałów takiego doroślejszego to nie bedzie jeszcze umiał jeździć, chciałabym coś fajnego na lato ale nie mam pomysłu:/

Alan ma taki doroslejszty rower i powiem cio ze zaczyna lapac pedalowanie wiec to nie taki zly pomysl:)
 
fikusek no ja Kacpra w carrefourze sadzałam na rowerku i mu sie strasznie spodobało, tylko tak my mu kupimy w tym roku a ciocia mojego T. stwierdziła ze ona mu przysle rower na gwiazdke w tym roku i dla tego sie zastanawiam czy kupować i ryzykowac 2 rowery czy teraz kupic cos innego i poczekać zobaczyć co młody od niej dostanie. Bo tak głupio nam pytać czy kupi na pewno, nie chcemy sie narzucac po prostu tym bardziej ze sporo rzeczy kacper od niej dostanie, a dwa rowerki to tez nam nie bardzo potrzebne i tak mysle nad jakąś alternatywą
 
Tak wogóle witam laski

Vikamcia wielkie gratulację , Emma to duza kobitka:)

Co do ubioru to ubieram Zuzie na wyczucie , przewaznie tak jak mnie:)

Eliza niezle Miki w oleju, to Zuzia jak była mniejsza to wylała płyn do prania:baffled: na siebie i chlapała w nim. Odrazu szybko ją wykąpałam , bo wiadomo to sama chemia
 
fikusek ja myslała jeszcze o hulajnodze ale na to chyba za mały:dry:
daffi męza nie ma a ty balujesz:-p czy moze wrócił już?


edit daffi Julka jest prze słodka jak spi i sprawia wrazenie grzecznej:-D
 
Daffi na majowke moze byc:-D co to majowka by byla jak bys ei nie napilo:-D

A moja synowa to akrobatka:-D

edit

umi ja u nas w sklepie widzialam huloajnoge dla takich maluchow jak nasze:) byla na 4 kołkach:) i raczka nisko:-D
 
reklama
fikusek serio? musze poszukać, plus kask i kilka poduszek:-D zeby nie wygladał potem jak dzicko z patologicznej rodziny:-p
 
Do góry