reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Daffi o kurcze, skąd ona sobie to wymyśliła? :-p tym bardziej, że nie używacie tego słowa. U nas strasznie trzeba się hamować, bo Zuzia już wszystko podłapuje. Póki co jak coś ją denerwuje to mówi "Jeeeezuu!" i chyba wolę, żeby tak zostało, niech innych słów nie podłapuje :-p
A do mnie ostatnio zwraca się oficjalnie- "Aneto" :-D czasami "Mamo Aneto" ;-)
 
reklama
Anetka ale masz małą gwiazdę ;) Jak pozuje do zdjęcia ;).
Liza tak jak czytałam to Twój Miki wychodzi z założenia, że to dzieci rządzą światem :-)
Dafii z Julki też niezła aparatka rośnie ;)
Bedziecie mamy miały problem jak zaczną się chłopaki kręcić.

Moja Mała miała mieć szczepionkę, ale się jej udało bo się w przychodni pomylili, żółtaczka jest dopiero po 6 miesiącu, więc idziemy za dwa tygodnie.
Pogoda u nas dzisiaj była piękna, nareszcie pranie wyschło! Zobaczyłam, że nasz kosz ma dno... ;P
 
Hellow:)
Wczoraj nie pisałam bo nie miałam jak na neta wejść, byliśmy u teściowej, choć nie wiem czy to tak nazwać można jak Mała bez przerwy by siedziała na dworze:p Więc głównie spacerowałam z nią w okolicy domku teściowej, pożarły mnie komary wszędzie(!!), na szczęście Martynkę nie, a wieczorem filmidło z Małżem i spanko bo do pracy trza było dziś z rana wstawać. Na szczęście jak byłam w pracy J nie leniuchował, zabrał się za dopracowanie sypialni:p Robi w zabudowie szafki w sypialni. Bo przez 2 lata było pod ukosem miejsce zupełnie niezagospodarowane, puste.

Anetka haha się uśmiałam z tekstów Twojej Zuzi:D Śliczna jest:) Mała Dama:)
Daffi mała szalona Juleczka:D Fajne ma to body:) I ja też już sto razy Ci pisałam, że Jula to cała Ty:D:D Zdrówka for You;*
Młoda tak jak dziewczyny piszą;) Martynce też nieraz woda naleciała, nic jej nie było:)
Justyś biedny Antoś.. na szczęście już po tragedii.. A jak w żłobku?
Eve kochany psiak:D
Witam nową mamę;)
Umi przykre być świadkiem wypadku..;/
 
Witam z rana
super dziewczynki obie :) slicznotki;)
gosdia oj tak i to "Miki rzadzic chce swiatem" hehehe ale sie nie daje i zaczyna rozumiec:tak:
Umi kurcze ja bym nie chciala byc swiadkiem wypadku, ale wiadomo ze czasem nie da sie tego uniknąc....

Dzieciaki juz po sniadaniu, hania sie ubiera:)
zaraz na dwor pojdziemy nakarmic króliki:)
 
hej dziewczyny,:-)

U nas słońce od rana, więc zaraz zbieramy się na dwór zaliczyć jakiś spacer ;-) 10 sierpnia mieli na nowo otworzyć nasz wypasiony lumpek dla dzieci,więc planuje odwiedzić ową lokalizację ;-)

Umi ja od 13 jestem w pracy ;-) Wczoraj próbowałam coś podczytywać w robocie,ale odpisac już nie było jak,bo zaraz ktoś sie pojawiał i gapił się w komputer.

Gosdia dobrze,że napisałaś o szczepieniu;-) Ja zapomniałam,że na początku września musze iść z Mają na kolejną dawkę pneumo.

Liza jak tam wyprawka do szkoły;-)?

Anetka ale laska ta Twoja córa :szok: Co będzie za kilka lat ;-) Poczekaj jak Zuzia to powie na placu zabaw inne matki pewnie zrobią wielkie oczy i zarz będą gadac za plecami:dry:

Daff Julka to kropka w kropkę Ty :tak: Też myslę,że może jej tak po prostu wyszło,że to miał byc inny wyraz ;-)
 
Daffi ch*j to tak jak mój Kacper w jej wieku, moze ona chce powiedzieć hura:-):-p Kiedys nawet pisałam, że jak szła z pracy to biegł do mnie z radoscia i w połowie drogi słysze " Mama hur( j)a". A co do zdjec to Julka ma swietne miny:-)
anetka mój Kacper za to bije jak mu sie coś nie podoba, ale tylko nas i tłumacze mu ze nie wolno. I tez jest ze wszyscy go biją i on chce bić. A ostatnio na topie jest hasło " Nie jubie mamy, nie jubie taty i tyle..." to jak sie na nas obraża:-D. A mój syn mówi "kuj japiał" ( kur zapiał- tak teściowa mówi i mój dziadek), i czasem jest jakies przekleństwo ale to żadko a jak juz cos powie i widzi ze jestesmy na niego źli to jak konfident wypala. Tata tak powiedzial, albo baba tak powiedziała:-D. A co do zdjecia z Zuzi to taka damulka:-)
lolkak od 13 do której pracujesz?
vegas witaj w klubie pożartych, noralnie jakaś plaga znowu sie utworzyła:/
Lizka wiesz w sumie nic strasznego, bo mmam świadomość ze facet żyje, chyba bardziej bym sie przejeła gdyby mu sie coś stało, a tak ucierpiało tylko auto no i on delikatnie bo wiadomo drobne ranki miał

Mój Kacper wczoraj jak was czytałam, zagladał mi na zdjecia i mówi:
K- Co to?
J- Raczej kto to?
K- no to to?
J- Zuzia( anetki)
K- Juja, adna ( ładna)
przeszłam do tyłu zeby pokazać Julke( daffi)
K- To to? Juja?
J- Nie, Julka
K- Jujka, u mamy w buśku( brzuszku) jest.
J- Co?
K- U mamy w buśku ( brzuszku). Przyłożył ucho do brzucha i po chwili.
K- Eee nie ma... tata poty( głupoty) gada.
Wychylam sie do Tomka, a ten w takim szoku ciężki chyba takim jak ja:-D.
 
Witam drogie mamusie

U nas pogoda szara bura i ponura :-( spoźnia mi sie okres 2 dni to zrobilam dzisiaj teścik naszczęście negtywny póki co drugiego nie planujemy :p znaczy musze jeszcze poczekac aż mój okres łaskawie sie zjawi :-D. Jestem jakaś dzisiaj nie wyspana mała jakoś budzila sie w nocy w poszukiwaniu smoka i sama nie dała rady go znaleść teraz śpi to można coś przekąsić :-D

Umi dialog pierwsza klasa xD mały ma niezłe pomysły pogratulować synka :-D
 
Ostatnia edycja:
Lolkak a chyba pisałam ze polowe zakupilismy a reszte kupie pod koniec miesiaca, bo jeszcze musielismy inne rzeczy kupic ze spozywki i chemii, zreszta biedronka pod tym wzgledem szkolnym juz wykupiona i duze braki byly... ;]
Umi hehehe, niezly dialog! cos mnie sie zdaje ze mlody chcialby miec rodzenstwo ;-)
rybka @ napewno sie zjawi;-)

Ja siedze z chlopakami, Hania pojechala do babci na rynek:) zarazMiki idzie spac i bede mogla odpoczac:tak: obiad mam zrobiony, w domu sprzatniete takze luzik:-)
A na dworku goraaaaco :tak:
 
Liza nie:-D bynajmniej, T. sie kiedyś z ni droczył, że bedzie miał braciszka to ten taka histerie urządził:-D. Pewnie na chwile by chciał ale tak na stałe to wątpie. A jak Miki spi to Daniel cie nie ciagnie, żebys sie z nim bawila?
rybkabial hm może tescik wykonany za wczesnie:-p?
 
reklama
Umi, Daniel własnie poszedl na dwor i sie bawi swoimi samochodami, co jak co ja jakos chyba nie jestem dobrym kompanem przy samochodowych zabawach:-D nie no raczej nie wola, sam sie wolki bawic chyba;]

No ide mleko zrobic malemu i go poloze;]
 
Do góry