reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Nie test an pewno jest wykonany za wcześnie :p ale dla pewności raz na jakiś czas i tak robie :-D umi :-D

a u nas jakby słońce zaczelo sie przebijać zza chumrek to moze uda sie na jkis spacer wyjsc bo jak na razie to mżawka szaro i buro bylo :-(
 
reklama
Hej dziewczyny na razie tyle tylko napiszę że mężulek zdał to prawo jazdy :D:D:D:D:D:D Hura święto w domu potem Was nadrobię i poodpisuję:D:D: Ale się cieszę:D:D:D jak zadzwonił to myślałam że nie zdał bo tak mówił:) Ale chyba sam nie wierzy:D

No to odkurzyłam nadrabiam Was:D

Daffi
śliczna mała i rzeczywiście troszkę zadziora:D A co do ch*j to ja już wole du* pa mojej dzieci to potrafią siary narobić:)

Anetka Twoja też śliczna panna i też ładne rzeczy wymyśla jak ktoś z boku posłucha to może sobie ładne rzeczy dopowiedzieć;/

gisida u mnie też dzisiaj ładnie i też w koszu dokopuje się dna:)

Vegas Dominika też by siedziała na dworze a te komary jakieś utrapienie nie wiem którędy włażą do domu wczoraj poleciałąm po Radida do kontaktu bo ma tak zgryzioną buzię że masakra w nocy ją tak tną;/

lolkak to udanych łowów ciuszkowych ja też się wybieram ale na razie nie mam z kim Domki zostawić ewentualnie żeby ktoś poszedł ze mną bo trzeba mieć jedną parę oczu więcej przy niej:)

umi współczuję Ci bycia świadkiem;/ musiało to strasznie wyglądać:szok: A Twój mały jak fajnie gada nie mogę się doczekać tych mądrych rozmów z Dominiką, jej też zdarza się że kogoś uderzy ale zazwyczaj jak jest rozdrażniona i chce jej się spać też jej tłumacze i karze rękę na zgodę dawać najczęściej ofiarą pada siostrzeniec męża ale on jest duży i rozumie i zawyczja mi kabluje jak ona coś złego robi

rybkabial na pewno jest za wcześnie na robienie testu, zresztą tak pogoda to nawet @ może się rozregulować:)

Lizka u nas też cieplutko Domke siostra C zabrała to mam czas dla siebie i na sprzątanie:) Danielek jest już duży więc się sam zabawi gorzej z takimi maluchami szczególnie jak nie mają rodzeństwa, ja jak nie ma siostrzeńca C to też cały czas się bawię z nią wczoraj się dwójką zajmowałam to jakby ich nie było a jest między nimi 6 lat różnicy:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kasiek88 Serdeczne gratulacje dla Męża:-) ja tez niedawno swietowałam zdane prawko mojego T. A teraz sie wożę:-p w koncu jak gdzies jade to sie moge napić, teraz mój T. odpracowuje te 2 lata mojej udreki:-D. spokojnie już nie długo twoja Dominika zacznie prawić takie mądrości, że bedziesz sie zastanawiać jak ona na to wpadła:-p. Heh bezgraniczna szczerość i prostolinijność dzieci jest najsłodsza... PS. prosba mała jesli od twojego wcześniejszego posta nie minie godzina to edytuj posty:-). Połacze ci je i nie pisze tego złosliwie bo widze, że to ci sie zdarza chyba pierwszy raz a już chwile z nami piszesz;-).
Liza mój Kacper nie ma takich obiekcji:-p on własnie najchetniej cały czas bawiłby sie z kimś, ale bawic sam tez sie potrafi i najczesciej jest zdany na siebie bo ja po pracy chce cos ugotować zrobić, wiec nie bardzo mam jak, ale ma taką swoja 1 godzine przed spaniem, gdzie siadam z nim chwile sie bawimy, tańczymy na koniec czytamy ksiazeczke i nyny idzie i pilnuje tej godziny jak nie wiem co:-p
rybkabial hm ja tez miałam negatywny test a teraz mam kacperka:-p
 
umi wiem właśnie że powinnam edytować ale najpierw napisałam tamtego a potem chciałam każdej coś odpisać i musiałam się stronę cofnąć;/ i tak wyszło sorry;/ A mężulek zdał na C a to dopiero kropla w morzu co musi zdać:/ bo teraz rozpocznie nowy kurs od początku C+E i znowu ponad tysiąc potem znowu egzaminy:/ a w zimę kurs na przewóz towarów a to też liczy się w tysiącach eh ale tak chce sorry jeszcze raz ale na prawdę nie wiedziałam jak to ogranąć;/
 
kasiek spokojnie ja to tak zapobiegawczo, zeby w przyszłości mi nikt nie zarzucił, że jestem stronnicza:-D. a nie mozna zrobic od razu łacznie C+E bez tego samego C? Masakra ta kasa, a wy macie zamiar własnego Tira kupić? Cos jak na własna działanosc i będziecie sobie sami ładunków szukac, czy macie zamiar podpiąć sie pod jakąś spedycje?
rybkabial:-D nie straszę:-p ja tylko pisze jak u mnie było:-p
 
Umi właśnie o to chodzi że nie można;/ teraz musi rozpocząć nowy kurs tak jak na B czy C i znowu teoria potem jazdy tylko już na koniec bez egzaminu teoretycznego. My już kupiliśmy własnego tira rok temu po weselu i jeździ bo ojciec C ma firmę i on ma dwa my jednego i tak jeżdżą sobie ale C sam chce jeździć co jest normalne bo kierowca za jeden kurs dostaje tysiaka a jak doby kierowca to do 4 kursów w miesiącu zrobi:) A korzystamy ze spedycji w Mielcu bo towar stamtąd wożony jest:) C był i już wypadł... Pojechał do samochodów eh...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry