reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Ja również zapraszam do nawiązania kontaktu,widziałam że Asia jest z Płocka a ja od niedawna tu mieszkam i szczerze mówiąc znam niewiele osób...Mam 22 lata i jestem w 14tc,niestety jako pilot wycieczek nie mogę pracować w tym stanie więc siedzę w domku...Również dziewczyny z innych miast serdecznie zapraszam!9404992-to mój numer gg
 
NO MOZE JA TAK CALKIEM NIE PASUJE DO TEMATU WATKA - jestem Tusia i mam 22 lata - zaszalm w ciaze majac 20 urodzialm majac 21 ... mam sliczna kochana corke (12.01 - skonczy 7 miesiecy) oraz cudownego meza ...

czasem widze jak ludzie na nasza rodzine patrza - albo jak ide sama z wozkiem - te oczy ludzi gapiacyhc sie na mnie - bo zapomnialm dodac ze z urody jestem bardzo delikatna i wygladam na mloda (17 -18 lat)

i tak dochodze do wniosku ze to jakies kobiety co sie tak gapia musza miec cos nie tak pod psycha ... ale coz - teraz mam to juz w powazniu


ale nie ukrywam ze jest mi ciezko - moje kolezanki ze studiow baluja - imprezuja i studiuja - a ja siedze w domku zamknieta - wychowuje dziecko - gotuje sprzatam - czasem mnie to boli - ale moja corka EWA wynagradza mi tym ze sie do mnie usmiechnie ze sie wtuli - i ze czasem jej wyjdzie powiedziec MA MA -

pozdrawiam
 
Witam wiecie mi się wydaje że miłość jaką obdarzają nas mężowie i dzieci to mi wynagrodzi siedzenie w domu .Ja jestem szczęśliwa że będę mogła czekać na Marcina z ciepłym obiadem pójdziemy na spacer i wiem że i on i moja córka jak sie dorośnie bedzie to doceniac
 
Wiecie co mam pomysł bo każdej z nas wydaje się za młodo wygladam jak dziecko itp. Może wrzucimy tu swoje fotki podpiszemy w którym miesiacu imię wiek i skad jestesmy.
Może nie jestesmy tak młodzi zobaczymy kto tu najmłodziej wyglada i podyskutujemy na ten temat.
Dzisiaj byłam u mojej P.Ginekolog i postanowiłam, że muszę ubiór zmienić i makijaż by się trochę postarzeć!!!!!! Bo okropnie się denerwuje jak wszyscy się na mnie tak "Dziwnie" patrza.
 
reklama

Witam a to mój brzuszek wkońcu i ja mogę pokazać
 
Do góry