reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
hahahaha a tam idzie się przyzwyczaić zwłaszcza że mój mówi że jak będzie trzeba to i on założy:-D


Kurdę tak patrzę to sporo brzuchatek się na forum narobiło:-D

my dla mojego S szukaliśmy wysokich ślubnych butów żeby był równy a nie niższy ze mną :-D
no jest tych ciężaróweczek :) ja mam nadzieje ze bede w 2013 ale juz nie planuje bo ledw z Oskarem sie udało :)
 
a co powiedział gin?
Milenaaaa no pisz co tam u gina, bo tylko wspomniałaś, że byłaś a nic nie napisałaś co tam ci powiedzieli.
A posłuchał tylko dzidzi , rozwarcie 1,5 ... I ide na KTG pod wieczór ..
Milena a latania po schodach próbowałaś???;-)
Oj próbowałam , mieszkam na 4piętrze . więc to codzienność . Nawet wyczytałam że wchodzenie po schodach po dwa stopnie się sprawdza , ale jak na razie i to nic nie dało ..


ja mysle ze nic niepomaga poprostu trzeba przeczekac chociaz mowia ze sex tez jest dobry :rofl2::-D
Podobno dobry bo mięśnie rozkurcza czy coś . Ale i to mi nie pomogło ;P
 
Snoopy to ja 170cm a Femmka chyba też;) mój mąż na szczęście ma 185-186cm więc mogę zakładać do woli

Milena jeszcze??

Sandra
oj Ty masz czas Ciebie też będziemy pośpieszać;p uroczy brzuszek;)

Maleństw
o no to super parka będzie i razem wychowywać się będą;)

Soksy
u mnie sex pomógł ale przetrzymałam cały dzień i ucichły a nie mogłam go uprawiać od 32 tygodnia.
 
MILENA ooo a myślałam, że już rodzisz, uparta ta Twoja pannica.

SANDRA wzrostu Ci poskąpili??? To co ja mam powiedzieć, ledwo 150cm.
Sliczny brzuchol.
 
reklama
dorotar jasne , że nie powinno ja tego nie toleruje ale znam osoby które zamykaja , bardziej wkladaja do lazienki i stoja pod drzwiami o tak aby sie uspokoilo dziecko .
ja tam tez 161 tylko mam i jakos dobrze mi z tym .
milena jak juz rozwarcie jest to jakis poczatek juz sie zaczyna powoli
 
Do góry