reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

wampi tak:-p
a już mi się przypomniało :-) ja miałam srodowisko :-p a nie przyrodę :-D póxńiej nazwa środowisko zamieniła się w przyrodę :-d

kasiek no już sprostowałam się , że nie jestem pewna jak to było :-) u myslałam że miałam przyrodę od 1 d 3 a póxńiej biologię i geografię ale to było środowisko a nie przyroda :-p przyrodę wprowadzili własnie później
o właśńie sama napisałas o środowisku :-p
ja pisałam wyraźnie że nie jestem pewna :-D a sztuke miałam chyba juz w 6 klasie albo od gimnazjum bo też nie pamiętam :-p

ja o foteliki się nie przejmuję mam 2 9-36 i tylko sobie wymieniam wkładki :-p
ale wampi jak Twój waży już prawie 15 kg to mozesz kupić ten od 15 :tak: bo to mała różnica


soksy zdrówka dla małego daj orsalit do picia złagodzi objawy biegunki

magda normalnie masakra! równie dobrze mogli zakleic jej twarz taśmą klejącą i patrzec jak umiera:no: straszni są ludzie... i takm ludziom życzyłabym tego samego
aleksandra a ja nawet nie rozumiem zamykania 6 letniego dziecka :no: przecież dzieci moga nabawić się jakichś lęków albo czegokolwiek...
są inne kary niż zamykanie w pomieszczeniach . można dużo poczytac w necie do czego prowadzi zamknecie dziecka w jakimkolwiek wieku


a ja mam wzrostu 167 a mój mąż 185 idealnie mi pasuje :-p mogę nawet wysokie buty zakładac :-D




 
reklama
Hej wam u nas oki jakoś ciągne do przodu M szaleje bo w jeansy się nie mieszcze już i musze dresy kupić sobie jutro jak wypłata wpłynie :/
co prawda wszystkie mam rurki spodnie a tak mi szkoda je chować do szafy ale tyłek mam jak szafa 3drzwiowa już a piersi mnie tak bolą ,że bajka :/


Sandra faceci tak mają chwile szczerości ,a potem milczą :/ Mam nadzieje ,że wam się samochód nie rozkraczy i cała dojedziesz na porodówke u nas gdyby nie menadżer ze zmiany M to nie dojechałabym do szpitala :)

Kasiek oto wózek zdjęcie z ebay bo nie robiłam mu jeszcze fot do póki go nie zrobie wrrr :/ ale podoba mi się to ,że ma adapter na fotelik więc jest leciutki i z dzieciakami na spacer sama bez problemu wyjde ;)
3 in 1 Pram & Travel System (Hauck Infinity) | eBay
masz link ;))


Dorotar z Wiki wózek to miałam też wcześnie nie lubie kupować na ostatnią chwile powoli sobie uzbieram to co potrzebne i będę miała później spokój ;) A w przesądy nie wierze więc mnie nic nie rusza teściowa kracze ,że za wcześnie ale wózek watro miec już bo łóżeczko to mam od znajomych kupić albo po Wiki M naprawi bo trochę za długo w nim siedziała i deska pękła jak skakała hehe ;)


Co do książek to u nas w PL zawsze coś zmieniają mojemu bratu książka od angielskiego to chyba z każdym rokiem się zmienia wydawnictwo a moja mama wydaje majątek do tego jeszcze jakieś ćwiczenia dodatkowe musi kupować bo nauczycielka ma życzenie ;/
 
vi ja o tym wiem ale ja sie nie wtracam jak inni wychowuja bo to ich dzieci . Ja na pewno nie bedę mojego zamykała mam nadzieje że az tak mnie nie zezlości .
soksy ja to smekte dawałam . Ale nie pamietam czy akurat na biegunkę.

Wyszlam z młodym i taki ukrop , chciałam iśc na plac i zobaczyl kałużę mówię nie wolno nie nie w końcu wzięłam go a ten uciekł i hop butka zmoczył wrocilam do domu i że sie nie słucha nie idziemy już .
 
Ja Tymka z 3 razy zamknełam w łazience(oczywiscie z zapalonym światłem)jak miał np jakis napad nerwicy hehe,siedzi tam az sie uspokoi.

A ja mam PMS i takiego powera ze cały dom wysprzatałam i trawe skosiłam i mysle co by tu jeszcze zrobic hehe,zawsze mam tak przed okresem:tak:

Dzisiaj moja Kaja zagieła babcie...babcia mówi do niej ;Kajusia zobacz samolot ,pojedziesz nim? na to Kaja:polece,jeżdża samochody...cieta riposta hahaha
 
Ostatnia edycja:
MILENA ooo a myślałam, że już rodzisz, uparta ta Twoja pannica.

SANDRA wzrostu Ci poskąpili??? To co ja mam powiedzieć, ledwo 150cm.
Sliczny brzuchol.

a na zdieciach taka wysoka sie wydajesz :)

ja mam cale 163. cm kiedyś chcialam być wyzsza.. ale teraz mi dobrze z tym wzrostem.


Witam sie tak wogole. Bylam u lekarz a z Filutem. w czwartek kolejna wizyta i tak sie ciesze bo terapie mu ustalą :) W koncu dziecie moje bedzie mialo znowu lekarzy takich co sie znają na tej chorobie :)
Dopiero sniadanie porzadne zjadlam bo rano czasu nie bylo, potem po Oskara poszlam. potem zapomnialam ze bylam glodna i teraz mi sie przypomnialo hehehehe


co do artykułu i zamykania w lazience. no 3 miesieczne dziecko zamykac?? poje...o ich porządnie. tego tatusia sama by w sagan przywalila i pieluchą gebe zatykala zeby nie jeczal. kretyn totalny.

Ja kilka razy zamknelam F w lazience. swiatlo zapalone mial. i to tylko temu ze u nas jedyne pomieszczenie gdzie mozna dziecia odseparowac to wlasnie lazienka. mial wtedy atak szalu, ze juz opadalam z sił. i teraz on jak sie wnerwi porządnie to sam idzie do lazienki, obmywa sobie twarz, posiedzi chwile saM. TAM GO NIKT NIE DENERWUJE, NIKT SIE NA NIEGO NIE PATRZY. ( aaaaaaaaaaaa ten caps!! ).

Oskar narazie nie sprawia az takich trudnosci, chociaz miewa swoje napady.

ale zatykanie buzi zeby nie plakał.. oooo nigdy,,
 
RENATA ja wysoka ha ha:-D, obcasy i dobry fotograf i są efekty.

Nie ja bym dziecka nie zamknęła do łazienki czy innego miejsca, moja Mela jak ma napady to staje w koncie ale w takim miejscu, że ktoś ma ją lekko na widoku, mamy jeden stały koncik, a boi się go jak ognia.
 
Wampi najlepiej foldery z datami;-) ja mam na miesiące posegregowane:-)

My też na spacerku byłyśmy i mi odwaliło mam rozjaśniacz i marchewkową farbę:-D będzie szła jak Oliśka uśnie:-p a mąż zawału dostanie ale powiedział że jakoś przeżyje jak by mi odbiło na marchewkę znowu:-D
 
reklama
Dorotar mój Tymek ma 8 lat wiec sie nie boi łazienki...siada tam zeby sie uspokoic i tak jak Renaty Filip Tymek tez sam w gniewie idzie do łazienki.
Kai póki co nie zamykam ;P

Ja mam 170 wzrostu i jak dla mnie akurat;)
 
Do góry