reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
heja:)

u mnie dzis chlodniutko:) pokrapywalo ale zadnych nawalnic nie bylo na cale szczescie

kasiek super ze wakacje udane:)

mi sie dzis chce spac chyba przez ta zmiane pogody..
 
U nas dzisiaj na szczęście chłodniej :)
wieczorem biorę się za nalewkę z orzecha, jest sprawdzona na problemy z żołądkiem :)
Oliwier śpi najedzony, później lecimy na spacerek i do sklepu po farbę do włosów bo się kolor sprał ;D
 
Mirabelka pewnie że pamiętamy, co u was ??

A ja dziś z siostra byłam patrzeć na kolarzy .. ;D Naczekałam sie i w sumie nie wiem po co . bo nie było co oglądać ... :-D:-D U młodej wszystko ok , 11miesięcy skończyła jeszcze miesiąc i roczną panne będe mieć , a tyle co na porodówce byłam .
 
milena o matko ta twoja Natalcia to szybciutko rośnie:))

u nas też upały, Nikoli jeszcze zęby do tego wyłażą (trójki) trzy już się przebiły został jeszcze jeden. Muszę się pochwalić Niki od jakichś 2mc woła siku i kupkę na nocnik:) a na noc oczywiście jeszcze pampers, ale i tak sukces ze w dzień wola:)
 
wprowadziłam się w poniedziałek, stwierdziłam, że będę mieszkać i robić jednocześnie. zdarłam tapety z jednego pokoju, ale ściany są straszne, więc, chyba położę tapety, bo dużo by trzeba szpachlować itd., więc szybciej będzie tak... przyszłam na chwilę do K... i już idę, więc przepraszam, że nikomu nie odpiszę ;P
 
reklama
Milenka, myślałaś już o torciku na urodzinki ?
Mirabelka, super że Nikola woła na nocniczek :)
Oliwier coś nie chce jeszcze wołać, wie że mu się chce ale co do czego to już po fakcie :)
Dominisia, gratuluję że już na swoim !!:-)
co na ścianach się dzieje ?

kurczę my planujemy w łazience panele ścienne położyć... ale boję się bo u nas jest wilgoć w domu i nie wiem co się będzie działo pod panelami... czy ktoś miał ten problem? są środki na ściany przeciw grzybicze, od wilgoci... ale na ile to starczy? pół roku?

my już po spacerku. Oliwier ledwo chodzi już mi usypia, bajeczkę sobie ogląda... prawie oczka zamknie to zaraz otworzy... dzielnie walczy ze snem ale zaraz polegnie :)
zaliczyłam dziś bibliotekę i wypożyczyłam dwa kryminały z wątkami miłosnymi :)) także wieczorkiem lampka wina i książka :))
 
Do góry