reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
kurcze ale tu dzisiaj pustki :) u mnie to sasiedzi to sie zaraz pozabijaja. Caly dzien sie awanturuja na caly blok ich slychac.

madzialena, anula mam nadzieje ze mojemu tez niedlugo przejdzie i zacznie sie znow angazowac w opieke nad mlodym bo przyjdzie pazdziernik, ja wroce na studia a on nawet nie bedzie wiedzial jak sie zajac wlasnym synem a wtedy juz nie bedzie mial wyjscia.

Perrie witaj :) kasia jestem, mam 23 lata i jestem mama prawie 20 miesiecznego Nikodema :)
 
ja tak na szybko bo koleżanka o 10 ma wpaść a ja jeszcze do sklepu muszę iść

ASIK eee nie ;) jak w ciazy bylam to mieszkalismy razem i bylo ok. My sie czesciej klocimy jak go nie ma w Pl niz jak jest ;)
jak tak to fajnie
ale ten czas szybko leci już niecałe 2 tyg do Waszego wyjazdu

SKODZIA fajnie że wsio ok

ANULA pochwal się co kupiłaś

PERRIE gratuluję dzidzi:) jestem Aśka, mam 26 lat i 2 dzieciaczków

ale mnie wczoraj Olcia wystraszyła. Kończyła lekcje o 13:25, mija godzina a jej nadal nie ma. Szukam po wiosce a ta z koleżanką wychodzi z przedszkola
 
zaglądam tu i jakos nie moge sie wpasowac ...
co do facetow moj na razie zajmuje sie malym i nie moge narzekac nawet sprzata w domu po pracy bo ja sie ucze ;]
pogoda fatalna nawet na spacer nie moznaq wyjsc maly od 3 dni przechodzi samego siebie ciagle marudzi calymi dniami juz nie wiem co mu jest i jak to zalagodzic mam tak dosć tego miuńczenia.. jakies rady ??
 
Hejka
kechu może z czasem znów wszystko wróci do normy, im dziecko starsze tym potrzebuje więcej uwagi i być może to przestraszyło Twojego partnera, dziecko chce sie bawić i trzeba na chwilę przysiąść a nie każdemu się chce, też to przerabiałam:)
perrie witam i gratuluje:) Jestem mamą 3letniego Piotrusia:)
młoda mama mój synek tez jest marudny, wydaje mi się że to przez pogodę, co chwile wymyślamy inne zabawy bo też mam dosyć tego marudzenia, czekamy na lepsza pogodę i częstsze spacerki bo idzie zwariować w domu:)
asik ale córa napędziła Tobie stracha:/ Ja to nie wiem co zrobie jak synek juz pójdzie do szkoły, będę cała w nerwach jak będzie sam wracał hehe

U nas dzisiaj pierogi ruskie, ogarnę troche i idę z mama lepić, synek juz od dwóch dni mówi że chce pierogi:)

Miłego dnia
 
hej. ja tu sie udzielałam jakiś czas temu :))
mój synek ma juz # lata a znalazłam o forum będąc w ciąży właśnie z nim :D

a aktualnie jestem w ciąży po raz drugi. oczekuję córeczki. termin na lipiec :D:D

co tam u Was?
są jeszcze jakieś kobitki tu sprzed 3 lat?
 
veronica malaniawitam i gratuluję:) Ja jestem tutaj od jakis paru miesięcy:) Jestem mamą 3letniego Piotrusia:)

My po spacerku, zimno trochę;/;/ ale chociaż nie pada
 
reklama
Do góry