reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Witam sie xd

Veronica jak glupi to tak zrobil ale dobrze ze sobie poradzilas i teraz jestescie wszyscy szczesliwi

Paulina zazdroszcze xd moja to do 9spi pozniej 11 15 i wieczorem roznie
Dzisiaj miala jedna drzemka padla po 17 i teraz usnela yhm dobrze ze jest takie urzadzenie jak odkurzacz usypiacz ;D

A ja w koncu mam dostep do swiata tv seriale i moge lezec xd starego grata oddalam sasiadowi a niech mu posluzy xd i zrezygnoealam z tego serca bo jak to zobaczylam to padlam takie male gowno i grawer yyy nie nie ;/ do du.... maleutki jak opuszek palca i kupilam kolczyki na zdjeciu nie ma tego efektu ale sa to zlote rozyczki cale z dropnych diamencikow i teraz sie zastanaeiam czy cos do tych kolczykow dokupywac
 

Załączniki

  • 1397334003152.jpg
    1397334003152.jpg
    8,6 KB · Wyświetleń: 33
helloł. witam nowe mamy.

u nas jakos czas leci. cale dnie spedzam jak nie w ogrodzie to na terapii z F. na neta wchodze wieczorem i a chwile padam jak niemowle.

Co do drzemek. Moi obaj spali w dzien po ok 3 godziny. no raj dla mnie, bo mialam czas zeby w ciszy pobyc. regularnie spali do ok 3 urodzin, pozniej czasami jak dzien w p-lu byl wyczerpujący :)

a co do opieki tatusia nad dziecmi. Ł zostawal bo nie mial wyboru. jak musialam to wychodzilam i glęboko mialam ze on " nie umie" czego zrobić. duzy byl to sie czas bylo nauczyc :)

jedziemy zaraz na zakupy bo w domu pustka..
 
Hejka:)
gosienka witam i gratuluję :)
paulina ale śpioszek z Nikolki:) Mój synek wstaje 9- 10 i juz zrezygnował z drzemek popołudniowych:( Jak dwa razy w tygodniu pośpi w dzień to jest dobrze:)
olciaa ładne te kolczyki:) Ja zamierzam chrześnicy kupic na urodzinki jakieś delikatne, ale jeszcze sie zastanowie bo ma pecha do kolczyków, ciągle je gubi:)

Dzisiaj zapowiada sie leniwa niedziela:) Może pózniej jak namówie D. to pojedziemy do chrzestnej P., tylko że kompletnie nie wiem co kupic jej synkowi, ma dopiero miesiąc ale głupio tak jechać z pustymi rękoma, ciuszków to ona ma od cholery dla niego więc nie mam pojęcia:)

Miłego dnia:)
 
MADZIALENA pampersy zawsze sie przydadza hehe :p a no spioch. Wczoraj usnela przy zapalonym swietle, ogladajac bajke i w bluzeczce i pampersie bo ubieralam ja i smarowalam po kapaniu haha bez kolacji usnela
OLCIA ladne kolczyki i moim zdaniem wystarcza. Zu ma przebite uszka?
 
Witamy sie ;)

Ale dzisiaj puekna pogoda.

Madzialenka a moze jakas przytulanke albp grzechotke?

Paulina tak ma przebite jak miala 4msc jej przebilam. A Ty co Nikoli kupilas na ur? Chyba pisalas ale nie pamietam

Palemki poswiecone ?
 
Hej,
Ja dziś sobie zrobiłam wolne od szkoły i do czwartku jestem u mamy , a później mnie czeka sprzątanie... Masakra.
U loli po staremu, mówi na okrągło ..

Happy sto lat dla Denniska, ucaluj go od nas :)

Magda tak jak Ola mówi może jakas przytulanie, grzechotke albo zabawkę w stylu szczeniaczek z Fishera, później napewno go zainteresuje ;)

Dziewczyny co pieczęcie , gotujecie na święta bo ja nie nam pomysłów...
 
reklama
Do góry