reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Siemka padam na twarz jestem na wsi ogólnie ok ale wieje nudą, z młodymi byłyśmy u teściowej na grobie, patrzalam na Pati i czułam złość ze tak to sie skończyło. Ale idac patrze jakiś nowy grób cały na biało myślę aha dziecko 9 lat dodatek zachodze do domku gadka szmatka z babka a ona mi wali hasło ze to naszego znajomego syn dostał powikłań po grypie zatakowalo serce i dostał sepsy stałam jak wryta , nie wyobrażam sobie takiej tragedii a to jedyne dziecko jakie mieli. Kurde jakie to życie jest denne.
Renata trzymam && żeby to była fasolka.
Tym co się męczą z @ by was poscilo.
Ja co do lumpow to nigdy nic znaleźć nie mogę i się WKU. ... widocznie nie umiem
Haapy nie obchodzicie rocznicy ? Ucaluj Danonka od ode mnie i Pati.
 
Ostatnia edycja:
Sandra - nerwów dziś za dużo, mały od S. Siostry w szpitalu, wymiotuje krwią, w badaniu krwi nic nie wyszło i stwierdzili ze jak mocz będzie ok to do domu! Idioci .
Caluski dla Pati
 
Renata gotowa na 3 dzidzie? :-D
Ja juz mam dosc okresu... Humorki mam ze masakra. Placz. Złości. Krzyki. Teraz jestem wk..... Yh!

Ja lumpeksy uwielbiam :D wczoraj bylam znalazłam bluzkę reservde czy jak to sie tam pisze i dwa sweterki new look ale niestety za duże i za male xD ale np mam spodnie z lumpeksu z reserved i housa ale musze wlasnie wybrać sie w poszukiwaniu nowych spodni bo noszę tylko 3 pary :D tez młodej cos sie znajdzie. Moj tato musi tam kupować bo coraz to szerszy. Ale to dobrze bo lepiej zeby mial więcej kg niz jak ważył 75 kg po operacji... A jak cos tam kupi to taki zadowolony ze masakra :-D
 
Heja..

Ja jak mam @ to matko i corko. Lepiej mnie nie zaczepiac bo o *******e zrobie taką afere ze masakra.a kilka dni przed @.. koszmar. Ł juz wie ze mi nawet leki uspokajające nic nie pomagają i zwyczajnie usuwa sie z drogi.

Maciejka z testem sie wstrzymam. za tydzien @ powinnam miec, jesli nie dostane do 2 listopada to jade do gina :) no chyba ze nie wytrzymam i zrobie test :)

Lucy ja zawsze chcialam miec min. 3 dzieci.I w sumie mam 4, tylko ze 2 nie zyje. Daje sobie czas do 35 urodzin. Jakby sie jakims złym trafem nie udalo to trudno, no ale trzeba probowac :)


ja ledwie lykam sline. w ciagu dnia z gardlem lepiej, ale rano, koszmar.
 
Hej
Ale pogoda o matko :/
Renata to Ty tak jak ja. Ja też 3 :D
Trzecie chce za kilka lat ale boję się że w tym miesiącu może się coś wykluć, więc Renata może będziemy razem na lipicowkach., za Ciebie trzymam kciuki ale za mnie proszę trzymać żebym przyszedł okres pod koniec miesiąca :mad:
 
Witam. U nas pogoda tez niezbyt ale cos sie zaczyna przejasniac.
Ja juz posprzątałam bo wielkiego bałaganu nie bylo o i siedze z Kornelia. Wlasnie zasnela ale jak sie rozgadala przed snem :D moze wkrótce powie "mama". Na razie tylko "baba" "bu" i "ej" i jakies gaworzenie pod nosem :D
Dzis mamy imprezę ... Imieniny babci. Szkoda ze tak pozno sie zaczyna bo o 7. Tak to bym mloda wzięła ale chyba zawieziemy ją do teściowej pierwszy raz na noc i potem my tam zjedziemy. K jutro do pracy to bedzie mial blisko.
Zabieram sie za malowanie paznokci! 3 raz odkąd mała jest na świecie :-D mam nadzieje ze sie nie obudzi

EDIT
Stwierdzam ze musze jednak kupic nowe lakiery :-( chcialam ombre na paznokciach czerwono-różowe. Czerwony lakier widac dalam za niego cos ponad 10zl a różowy kupiłam za 3zl i praktycznie nic nie kryje :-( to samo z miętowo-niebieskimi. Miętowy widac a niebieski masakra :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dalam zwykły bezbarwny lakier
Dawałam wlasnie duzo tego lakieru słabszego ale nic to nie dało.
Kupie sobie 4 odcienie różu czy 3 o i wtedy bede sie bawić :-D
 
Do góry