reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

HAPPY co sie dzieje ? Trzymaj sie

LIZA wlasnie nie ;/ nie mam ochoty latac po sadach i P widywac ;/ no ale musze - chce .. Ogolnie Natalia ma moje nazwisko ... Ale kiedys tam , S chce jej dac swoje...
 
reklama
happymum co się dzieje?:/ wracaj do nas szybko! Oby wszystko sie poukładało cokolwiek się dzieje:*

My za chwilę idziemy na dwór, na obiad zrobiłam kopytka i pierwszy raz mi się nie porozklejały:)
 
Hej laski. U nas wszystko dobrze, oprocz Narnii za oknem :baffled: zimno... A ja chyba w listopadzie polece do PL sama. Ewentualnie wezme Nikole ze soba. Sa tak drogie bilety samolotowe na ta pieprzona walke w Krk ze masakra! Mowilam mojemu zarezerwuj wczesniej, nie on ma czas. Teraz bilety 6 tys kr w obie strony ;) i stwierdzil ze chyba jednak nie pojdzie ;) A my z Nikolcia polecimy w inny dzien, na jakies 5 dni i oblecimy dwie w obie strony za jakies 600kr ;)

HAPPY &&& zeby ci sie poukladalo!!
MADZIALENA lepiej miec troche za duzo miejsca niz za malo ;p ja bym wolala te 70m2 niz nasze 35 ;P
MACIEJKA jak ty nas wszystkie znalazlas? :p
LIZA MILENA dla mnie obie jestescie mega silnymi kobietami!!
 
Cześć , jak sobie pomyślę ze nie długo tez czeka mnie walka z alimentami, to aż mnie krew zalewa, a gdzie tu wniosek o pozbawienie praw. Na to trzeba mieć siłę a mi jakoś jej ostatnio brak
Haapy jakby co to wiesz gdzie mnie szukać, dzwoń o każdej porze.
Maciejkaa to samo chciałam zapytać jak nas znalazłaś? Jak by ktoś jeszcze chciał na fb mnie znaleźć to Sandra Dukarska .
Te moje dziecko mnie wykończy aż mnie nogi bolą od bujania a ta nic ,
 
ale zimnica brrrr....

u mnie po staremu, jutro do szkoły a tak mi się nie chce...
takie zimno, ale u mnie w pracy klima nadal chodzi ..:wściekła/y: w dodatku rozwalilam sobie wczoraj buta, znaczy rozkleil sie cały, poszłam dzis do ccc złozyc reklamacje, ta mi dala kartke i mowi prosze isc wybrac nowe buty w tej ceniu ;DD takie cos to moze byc ;p

Happy, trzymaj się ;)
Milena ale Natka ma dlugaśne włosy ;P
Paulina jak bedziesz kiedys w Pl na dłuzej to daj znac to sie umowimy na piwko ;D
 
Milena ale Natalia ma piekny usmiech taki szeroki ;D

Madzialenka szkoda ze przed nosem wam te mieszkanko przelecialo

Liza a to nie wiedzialam bo ja nie uzywam :D

23may dobrze ze od razu wymienili a nie kazali czekac 2tyg ;p

Happy trzymaj sie ;)

Kazda kobieta jest silna i ma cos do udzwigniecia na swoich barkach jexna ma lzejszy ciezach druga ciezszy ;)

Sandra a myslisz ze bedzie pojawial sie na sprawach o alimenty lub robil problemy?
 
A no widzicie jaki ze mnie Rutkowski. Wszystkie Was znajdę ;-) ;-) ;-)

Happy co jest ???

U nas źle.
Uczulenie Małej jest w coraz większym stadium. Biorę ją na prywatną wizytę bo nfz to jakaś paranoja :O :O
 
reklama
Do góry