reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hejka:)

Bilansu jednak nie było , za tydzień we wtorek bo pediatra chora:wściekła/y: A ja odebrałam wyniki.. z tarczyca w porządku z czego się cieszę, ale cholesterol nadal podwyższony :(:( za tydzien wybiorę sie do pediatry i zobaczymy, kurcze mój tato miał zawsze wysoki cholesterol i cukrzycę do tego, siostra też, sama już nie wiem, tlusto nie jem ani nic

sandra ja bym zaryzykowała, trzeba próbować żeby było lepiej:) Gdyby nam trafiła sie taka okazja to wydaje mi się ze skorzystalibyśmy z niej, u nas jest podobnie jesli nie znajdę lepszej pracy to nadal bedziemy mieszkac z moją mamą. na razie jest ok ale wiadomo czasem spięcia są, W tamtym roku mój D. tez miał okazję pojechać ale do niemczech ale szef nie chciał dac mu wolnego:) , teściu jezdzi co roku na 3 miesiace, D.był tam jak mały miał 1,5 roku, daliśmy radę:)
paulina fajnie że macie snieg, tylko ta ciapa najgorsza jak temperatura jest na plusie;/
 
Hej , my po lekarzu,
Astme nadal potwierdzają. W kwietniu testy alergiczne i jesli się uda to spirometria.
Ci do jedzenia to kazali poczekać bo nadal jest w 97centylu, dzisiaj juz je wiecej, będziemy miec wizytr dietetyka w domu, oprócz tego czeka nas wizyta u ortopedy i mamy czekać na list. Aaaa no i młody ma powiększone migdały znacir jakiś domiwy sposób na to?
Sandra-niech jedzie jak pracy nie znajdzie to wróci.
A no i Dennis na dzień dzisiejszy waży 15kg a wzrost to 107 cm!!!!
Moj S. Chory jakaś grypa żołądkowa go złapała oby nas nie zarazil
 
HAPPY wielki!!! Moja ma 93cm i 14 kg
SANDRA co ma chwile rozlaki, za ktora idzie usamodzielnienie sie? To co bedzie w lipcu wynagrodzi ci samotnosc, bedziesz wkoncu na swoim a o tym chyba marzylas?
MADZIALENA tu jeszcze nie sypia sola tylko drobnymi kamyczkami wiec o glebe latwo


Kupilam witaminy, ograniczam kawe, calkowicie eliminuje red bulle ktore pilam czesto dwa razy dziennie.. mam wrazenie ze nie dlugo bede lysa w przeciagu 3 msc z pieknych dlugich zdrowych wlosow mam gowno na glowie :cool:
 
HAPPY ale i tak wydaje mi sie ze wysoki.;) ale dobrze bo przystojni sa wysocy mezczyzni :d chociaz moj wzrostem nie grzeszy a tez fajny jest :p ja kawy prawie wogole 2-3 razy w tygodniu
 
No jest wysoki , , wyższy niż dzieci w jego wieku. Ja red buli pije duzo latem i wiosna jak jest ciepło, zimą i jesienią przezucam sie na kawę
 
Ja stawiam ze moje wlosy to wina anty, odkad przestalam brac zaczely wypadac, teraz od 3 tyg znowu biorw wiec moze powroca do dawnej kondycji... ale odrzucilam wszystko :p nie ciagnie mnie do tego a moze pomoze bo naprawde nie dlugo nie dosc ze siwa to jeszcze lysa hahahha
 
reklama
Paulina zmiana pracy na międzynarodówke. W Pl nie idzie normalnie zarobić ...
Happy wysoki :) oby tak zostało. Mojej koleżanki syn zawsze był o głowę wyższy w przedszkolu i szkole a dziś ma 17lat i tylko 150 ...
Moja z wagą na ostatnim centylu niestety :-/
 
Do góry