reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam nową mame Ola lat 23 synek 3 latka.
Zapraszam na blog mamaayla.blogspot.co.uk dopiero zaczelam ale mozesz zajrzeć
 
reklama
Dzięki dziewczyny za powitanie! :) Z tego co widzę, jesteście już mamami z pewnym stażem, wasze skarby już duuuuże :) Mam pytanie, jak wspominacie te pierwsze szczepienia waszych dzieciątek? My jesteśmy po dwóch szczepieniach i to tych 6w1, któraś miała z nimi styczność? Chodzi mi o reakcje waszych skarbów, bo mój po takim szczepieniu to płacze przez cały dzień, któraś z mam miała podobny problem ?
 
Mamawairmaxach hej ;) Paulina 19l mama 2.5l Nikoli. Ja szczepilam mloda 6w1 efektem ubocznym byl sen caly dzien i cala noc z przebudzeniami na jedzienie i podwyzszona tem do 37.6
 
Mamawairmaxach-moj po szczepieniach zawsze dużo spał innych obiadów nie miał

Wczoraj bylam z D. Na badaniach w szpitalu u pediatry i zdrowy silny chłopak, nogi proste, zachowania społeczne super, waga i wzrosy dobry ale wysyłają nas do laryngologa na badanie sluchu, slinianek, migdałów itd.
 
Paulina12 i happymum20, dzięki za odpowiedź, czyli swoją drogą mój ma na odwrót, troszkę mnie to niepokoi, bo ciężko jest go po tych szczepieniach uspokoić... aaa no i sorki, że tak wam się trochę wcięłam w wątek ;p
 
Mamawairmaxach-dobrze ze przyszlas bo ostatnio cicho sie tu zrobilo. Jak cos cie martwi zadzwon do lekarza albo pielęgniarki :)
 
reklama
Cze :0

witam nową mame. lat 30, dwoje dzieci w domu F lat 10 i O lat 6 i maly ktoś w brzuchu. 21tc.

Magda pytalas o plec. otoz dziscie me bardzo.ale kurde.. nog nie rozchyliło.Takze nadal niewiadomo czy jest Blanką czy Nikodemem. Zla jestem strasznie.. bo juz bym poszalala z ubrankami. Ile mozna bezplciowego kupowac ??
 
Do góry