reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej dziewczyny :)

Witam nowa mame Ola lat 23 i mam corcie Zuzie 2latka

Ja tym razem w ogole nie w temacie ale doalownie brak czasu bedziemy sie budowac no i bylam z Zu we Wroclawiu w szpitalu zakaznym no i po 1,5 roku zostala zaszczepiona no i szczepienia do konca beda juz we Wroclawiu no i wszystkie szczepienia 5w1 pneumokoki rota i jakoes tam jeszcze mamy darmowe wiec jestem zadowolona :)

Cieplej sie robi to i wiecej na polu spedza sie czas :) my teraz komunie śluby urodziny praktycznie co dwa tyg az mi sie to nie widzi yhh
 
reklama
Cześć laseczki. My już po komunii. Ceremonia piękna, dzieciaczki sie spisały na medal. Jedynie pogoda nie dopisała. Z gorszych rzeczy to w sobotę przed komunią K. rozciął nogę i wylądowaliśmy w szpitalu. Wczoraj byliśmy w poradni chirurgicznej bo noga zaczęła puchnąć i coraz bardziej boleć. Okazało się że przyplątało sie jakieś zapalenie.

Pozdrawiam Was serdecznie
 
23may dobrze że zdiagnozowane :)

Olcia o super że się budujecie!

asik fajnie że komunia udana. Nieciekawie z tą nogą ...
 
Hej dziewczyny

U nas pogoda super, mały u mojej mamy do piątku i ani razu nie zapłakał za mną:-) Tylko w domu strasznie cicho bo nie ma kto lobuzować:-)
olcia duże zmiany sie u Was szykują :)
2may oby wysypka zeszła szybko:)
asik nieciekawie z ta nogą;/
 
hej dziewczyny :):):)
madzialena-kurde duzo bym dala zeby D. mial takich dziadków tak twój synek, bo mojego to nawet na spacer nie zabiorą
olcia-zmiani,zmiany zmiany
aski- fajnie ze komunia udana ale z nogą nie fajnie
u nas jakos leci dosoboty coraz blizej..ja dzis dostałam od S. prezet na imienimy (mam 18/05) lenovo ileapad flex 10 i jestem normalnie w niebie :):):):)
 
Hej
Macieja madzialenka happy no tak sie ciesze a jeszcze wczoraj w galeri wypatrzylam fajny sklep z dekoracjami do domu ze juz bym chciala zeby stal dom :p

Asik no to nieciekawie z ta noga jakby ktos z twojej rodziny mial zyworudke to moglabys mu przykladac liscie roslinka dziala cuda :)

Happy powiem Ci ze u nas to pradziadkowie i chrzesny Zuzi to samo ostatni raz widzieli ja na jej pierwszych urodzinach i w ogole o niej nie Pamietaj a za to rodzice K od razu ja zaakceptowali i traktuja ja jak na dziadkow przystalo a tamtych mam w du... kiedys juz bedzie za pozno jak sie obudza ze maja prawnuczke
 
Olcia-no to musisz powiedzieć zeby szybko budowali :)
Co do dziadków...cuz chcialabym miec gdzieś że olewają D. ale nie do konca potrafię może dlatego ze wiem ze całą resztę traktują fajnie
 
To jest naprawdę przykre jak dziadkowie faworyzuje. W ogóle jak rodzice też. Nienawidzę klasyfikacji na gorszy, lepszy ...
 
Happy a mnie to nie boli bo oni nie sa dla mnie wazni lataja mi kolo nosa :) zreszta nie sa warci naszej uwagi i nerwow :) ciesze sie ze moja rodzina mama i ojciec P i K rodzice ja kochaja posqiecaja czas i uwage a reszta mi dynda
 
reklama
Olcia-moj ojciec sie nie interesuje. Mama tak ale mieszka w pl. A rodzice S. Sie nie interesują, siosty S. Tez nie za bardzo ale co tam ...staram sie nie przejmować.
D w przedszkolu S. W pracy wiec leze i odpoczywam
 
Do góry