reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hej dziewczyny:)

EWIX gratulacje!
PAULINA udanego pobytu w Pl i zdrówka dla córci:*
HAPPYMUM ale fajny brzuszek, szybko widać:) dbaj o siebie!
PAPITKA i jak? @ przyszła? Ja tez czekam w środe mam dostać a z kolei żadnych objawów nie mam ani brzuch n ie boli ani piersi, za to na slodkie mam ochotę:p
ANDZIA witam :)

U nas ok:) w końcu mam czas odpocząć:) Przedwczoraj robiliśmy urodzinki Piotrusia, wczoraj to samo bo chrzestna przyjechała więc tez trzeba bylo cos przyszykować. maly z prezentów zadowolony tylko nie wiem gdzie on to wszystko pomieści:) Na Sylwestra byliśmy u mojej siostry, pozniej u brata D. a na końcu wylądawaliśmy u sąsiadów :)
 
Happy - jednak koniec stresu zaczęła się miesiączka na szczęście. Matko nigdy więcej. Koniec celibat.

Andzia - nie pomogę bo moje dziecię nigdy nie miało godzin ustalonych.
 
reklama
Andzia-jak pisalam wcześniej plan dnia! Reguralne posilki i drzemki w dzień.
Papitka-no to dobrze,najważniejsze zr kest po twojej myśli
 
Do góry