reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej dziewczyny

Gdzie sie podziewacie? Mi internet szwankuje niestety;/
magda gratuluje pracy:) Powodzenia:)

Zdrówka dla dzieciaczków! My tez parę dni temu katar przechodziliśmy ale spokój teraz. P. do przedszkola chodzi chętnie bardzo zaskoczona jestem:) Teraz ćwicza piosenki i wierszyki na dzien babci i dziadka, 28 stycznia będzie występ. A tak to ok, w pracy też:)
 
reklama
No to przedstawiam moje maleństwo,zdrowiutkie płci nie chciali nam powiedzieć, termin przesunięty na 29.07
 

Załączniki

  • 1453126808583.jpg
    1453126808583.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
happy-coś pięknego ;D
merymery-jak przechyle monitor to coś widać ;) ale lepiej powtórz.

Ja z pracy przyszłam i padam. Chęć posiadania drugiego maluszkami nie przechodzi a wręcz jest jeszcze gorzej. Wczoraj zobaczyłam że koleżanka moja drugie urodziła jest rok młodsza ode mnie to z zazdrości nerwa miałam i jeść mi się odechciało akurat śniadanie jadłam.
 
happymum śliczności:) Niech rośnie zdrowo:*
patuśka mnie tez czasem napadają takie myśli, szczególnie jak zobaczę jakąs koleżankę z maluszkiem. ale to tylko chwilowe:) pocieszam sie że mam wspaniałego synka i zostałam juz mamusią:) w koło tyle maluszków w rodzinie że jest kogo bawić:) a może kiedyś kto wie:)
merymery coś tam widać ale bardzo delikatnie , lepiej powtórz:)

U nas ok, tylko ja cos przeziębiona, mam dwa dni wolnego to trzeba sie wykurować, mały w przedszkolu niedługo teściu go odbierze i pójdziemy na sanki, śnieg dalej sie utrzymuje:)
 
Hejka

u nas nie wiem skąd angina u małego;/ całe gardło w ropie i antybiotyk oczywiście;/ w domu co najmniej 3 dni, na szczęście łagodnie przechodzi bez marudzenia.
 
reklama
Hej.

Madzialena- no u nas tez angina przyszla nie wiadomo skad :/ juz jestesmy po, ale zaraz po anginie kaszel duszacy przez dwa dni jeszcze a z dnia na dzien coraz lzejszy.

Papitka- a ty masz tam umowr normalna?

Maja u rodzicow moich jest no bo wlasnie chorobsko ja dopadlo. Juz jutro wraca na szczescie, stesknilam sie za nia :tak:
A tam ustawia sobie wszystkich pod siebie, co powie tak ma byc :D

Ja dostalam ta prace od pon umowe bede juz miec, po malych problemach i klopotach sie udalo.

Poza tym mrozno, szkoda ze sniegu wiecej nie ma... Jutro jedziemy zobaczyc niunie naszych znajomych wreszcie ;-) ;) i pewnie mnie bedzie cisnelo na malucha, bo mam tez od jakoegos czasu parcie na drugie, ale narazie popracowac troche musze :)
 
Do góry