reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

zarówno niektóre starsze jak i niektóre młodsze matki mogą mieć dzieci w dupie... wiek nie jest tu absolutnie czynnikiem decydującym... tylko to co dana osoba ma w głowie.... nie wiem po co pisać takie bzdury, które mogą być dla niektórych krzywdzące...
 
reklama
Hm no jasne, że wiek nie jest wyznacznikiem bycia dobrym rodzicem, jednak życie pokazuje, że mała liczba nastolatek jest przygotowana psychicznie czy ekonomicznie na przyjście dziecka na świat. Prawda jest taka, że wielu wnuków wychowują dziadkowie, którzy również finansowo wspomagają młode matki. No ale nie ma co generalizować, są troskliwe matki w wieku 18 i 40 lat, a i takie co w wieku 30 paru latają tylko po imprezach. Kwestia wychowania, charakteru, odpowiedzialności, dojrzałości.
 
Witam wszystkie przyszłe mamy!

Jestem studentką IVr fizjoterapi, przeprowadzam wśród przyszłych mam ankiete odnośnie występowania bólów kręgosłupa w ciąży. Będe bardzo wdzięczna za wypełnienie jej online. Ankieta jest anonimowa, zajmie dosłownie kilka minut. Z góry dziękuje i życzę zdrowia Wam i maluszkom! :*
Link do: OCENA CZĘSTOŚCI WYSTĘPOWANIA BÓLÓW KRĘGOSŁUPA U KOBIET W CIĄŻY
 
Hej, witam , ile tu nowych mlodych mam... :) witam wsystkie milo
Ja jestem stara mloda mama :D 28 lat juz stuknelo i trojka dzieci (10, 9 i 6 lat) rozwódka i od 2 lat ponownie mężatka :D taki maly skrot o mnie. :)
Pozdrawiam
 
Hej a ja jestem Ola mam 21 lat i jestem w 7 miesięcy ciazy :)
Czekam na swojego synka i nie mogę się doczekać :)
Tak zagladam tutaj czasem ale kurde taka cisza :(
 
Witam, mam 23 lata (myślę, że można zaliczyć do młodych ;) ) i jestem w 19 tygodniu ciąży. Jeszcze nie wiem na co czekamy razem z mężem, czy na chłopca czy dziewczynkę, ale myślę, że niedługo się tego dowiemy ;) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)
 
Hej a ja jestem Ola mam 21 lat i jestem w 7 miesięcy ciazy :)
Czekam na swojego synka i nie mogę się doczekać :)
Tak zagladam tutaj czasem ale kurde taka cisza :(
hej hej :) to juz niedużo tego oczekiwania Ci zostało.. termin na listopad czy juz na grudzien sie lapiesz?
no cisza cisza... ale możemy to zmienic :D trzeba tylko chciec :D
 
Witam, mam 23 lata (myślę, że można zaliczyć do młodych ;) ) i jestem w 19 tygodniu ciąży. Jeszcze nie wiem na co czekamy razem z mężem, czy na chłopca czy dziewczynkę, ale myślę, że niedługo się tego dowiemy ;) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)

Hej :D no mysle,ze jeeeeeeszcze mloda jestes haha :D no to juz na półmetku widze jestes :) fajnie fajnie, informuj jak bedziesz wiedziala czy laseczka czy chlopaczek :) ja tez bym juz chciala wiedziec... ale u mnie dopiero 10 tydzien wiec sobie jeszcze poczeeeekam.
 
Hej :D no mysle,ze jeeeeeeszcze mloda jestes haha :D no to juz na półmetku widze jestes :) fajnie fajnie, informuj jak bedziesz wiedziala czy laseczka czy chlopaczek :) ja tez bym juz chciala wiedziec... ale u mnie dopiero 10 tydzien wiec sobie jeszcze poczeeeekam.
biorąc pod uwagę, że są tu o wiele młodsze dziewczyny to różnie można to odebrać ;) no mam nadzieję, że na następnym usg będę już wiedzieć i poinformuję na pewno :)
 
reklama
biorąc pod uwagę, że są tu o wiele młodsze dziewczyny to różnie można to odebrać ;) no mam nadzieję, że na następnym usg będę już wiedzieć i poinformuję na pewno :)

a na kiedy masz termin? :) ja juz sie nie moge doczekac swojego nastepnego.. dostalam skierowanie do szpitala niby na USG na pierwszy tydzien pazdziernika zeby tak na 12-13 tc zrobic.. i jutro ide to zalatwic, mam nadzieje,ze beda miejsca... chociaz moj lekarz mnie uprzedzil,ze moze byc roznie... ale slyszalam,ze jak sie idzie na NFZ do szpitala to czesto sie nie dostaje wydruku i jest do wgladu tylko u lekarza w karcie a ja bym jednak chciala pamiatke wiec tak czy siak pojde prywatnie jak mają mi nie dać fotek dzidzi. :(
 
Do góry