reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Mamma20 u nas mąż pracuje od 17 do ok 2 w nocy w cukierni :p a ja chodzę na 8 rano do szkoły i wracam o 15:30, więc mijamy sie troche w ciągu tygodnia ale weekendy mamy wolne ;) mieszkamy w domu rodzicow mojego męża, oddali nam dwa pokoje pomieszczenie na kuchnie i łazienkę, więc na razie siedzimy jak siedzimy do matury ;p
 
reklama
@Mamaa20 No co ty.! Ja tez.! 19 urodziny już miałam w Liverpool.!
A na ząbki to Ambesol uzywalam przy obu. I naszyjnik z bursztynowy przy młodszym. Może śmieszne, ale wydaje mi się ze działał. 8 zębów z męka okrutną jak i dla nas tak i dla mlodego. Kupilam burszyny i nie zauwazylam kiedy wyszły wszystkie zabki- do piątek ;)
@klaudia95 - ty to masz luksus ;) Chciałabym miec teściów pod nosem. .
Ogólnie wczesne macierzyństwo jest bardzo ok :tak: aczkolwiek minusy pojawiają się gdy cos się dzieje. Miałam atak wyrostka, był problem co z dziećmi jak ja byłam w szpitalu. . albo jak któreś chore. . muszę zrywać szkole i ciężko mi nadrobić. . Mój D. Tez sam Narazie pracuje, od 7 do 18 nie ma go w domu, wraca zmęczony i tyle z czasu razem...
Gdyby nie to, ze nie mam tu żadnej rodziny to podejrzewam ze minusów by nie bylo:blink:

Ej dziewczyny nerw mnie zzera. . . Od roku marzy mi się kolejne bejbi. Mój D. był bardzo na nie. W grudniu powiedział mi ze zaczyna po malu myśleć o dzidzi, ale bez tych staraniowych ceregieli, typu kiedy owu i kupa testów co miesiąc. Jakoś tydzień temu się poklucilismy więc szanownemu D. Się dzieci od widziało. Okres mam dostać jutro-pojutrze. . ciekawe czy w ogóle dostane. . . Jutro z rana robię chyba testa. .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ej dziewczyny nerw mnie zzera. . . Od roku marzy mi się kolejne bejbi. Mój D. był bardzo na nie. W grudniu powiedział mi ze zaczyna po malu myśleć o dzidzi, ale bez tych staraniowych ceregieli, typu kiedy owu i kupa testów co miesiąc. Jakoś tydzień temu się poklucilismy więc szanownemu D. Się dzieci od widziało. Okres mam dostać jutro-pojutrze. . ciekawe czy w ogóle dostane. . . Jutro z rana robię chyba testa. .
Teściow sobie lepszych wymarzyć nie mogłam, to prawda:)

Nam też się chce dzieciątka :) ale blokuje mnie fakt ze matura za rok i mój T nie naciska na bobasa z tego względu ze wie, jak mi na tym zależy aczkolwiek nie zabezpieczamy się przed ciążą, a opanowalismy naturalne metody i w sumie mały ma 15 miesięcy, a ja w ciąży nie jestem więc działa, ale jak się przydazy to i tak będziemy kochać :) znajomi mówią ze jesteśmy dziwni, bo nie imprezy a rodzinka nam w głowie, ale my jesteśmy z tego dumni :)
@Zwariowanamama daj jutro znać jak zrobisz test :)
 
Ostatnia edycja:
Ja właśnie byłam rok na antykoncepcji bo nie chcieliśmy a ja do końca tego naturalnego planowania nie ogarniam. :rolleyes2:
Dam wam znać jutro co tam wyszło na teście :huh:
 
To mnie tez naucz, poprosze :) Tempke tez mierzysz? Bo ja to mam różne nocki- błąd wychowawczy, ot co :rolleyes2:
Oboje na cycu i oboje ze mną spali. Za leniwa byłam na odkladanie dzieciątka po karmieniu :cool2: Cora skończyła 4 w listopadzie i cały czas budzi się w nocy. Czasem tylko cos pogada i idzie spać dalej. I to zawsze kolo 3-3.30 od urodzenia ;)
A mały potrafi do 3 razy się budzić po to, żeby sprawdzić czy pod ręką jestem ;)
 
@Zwariowanamama tak, mierze tempke codziennie o 6.30 :) Mój mały całą noc śpi w swoim łóżeczku sam :) Przeważnie po owu temperatura rośnie mi o 0,3 do góry akurat w moim przypadku tak jest bo u każdego inaczej :) i od skoku czekam 2 dni dla pewności że już po :) Ale pamiętam jak było mi ciężko, uregulować rytm dnia na wstawanie o stałej porze :) Dla pewności 3 pierwsze obserwowane cykle chodziłam do gin na potwierdzenie owu, a no i badam sluz jak jest go nawał jest śliski i mokry to jest właśnie dzień szczytu czyli dzień owu :) i tak to u nas działa aż od nauk ;p


Ej a tak z ciekawości zapytam słyszałyście o środkach anty dla facetów? bo ostatnio w szkole babka na edukacji seksualnej coś o tym gadała ;p
 
@klaudia95 mój to wychodzi z samego rana i kończy robotę dopiero koło 19 więc sama siedzie w domu całymi dniami. @Zwariowanamama mój też całymi dniami w robocie heh ja to też tu nie mam żadnej rodziny wkoncu normalnie przespalysmy noc co prawda wstałyśmy o 5 ale ważę że chociaż w nocy nie było płaczu ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Mamaa20 a gdzie w Anglii mieszkacie :)
Super ze udalo ci sie pospac :) Moja mala wstawala na siku tysiac razy dzis wiec rano typowo zmartwychwstawalam. :p

Robilam testa, bo okres nie nawiedzil mnie jeszcze. Co prawda z czwartego siku ale negatywny. Czekam do jutra, jak malpa nie przyjdzie zatestuje znowu.
 
Do góry