reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

No wkoncu chociaż trochę pospałam ;) my mieszkamy w Bradford. To życzę żeby był pozytywny ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja dzisiaj 6:30 na nogi i hop do szkoły :p W anty nie bawiłam sie nigdy, i bawić nie będę... @Zwariowanamama życzę pozytywnego wyniku :) Współczuje wam dziewczyny same z dzieciakami w domu dzień w dzien :(
 
No i okres przyszedł popołudniu. . No nic, może niedługo się uda ;)

Ja znów wagaruje. . Moja cora miała grypę i cały czas jeszcze nie czuje się najlepiej. . A ja serca nie mam żeby dzieciaka ze stanem podgoraczkowym do przedszkola na 10h ciągnąć. . Mam nadzieje ze w piątek uda mi się juz pójść do szkoły.

W przyszłym roku, jak wszystko pójdzie dobrze, będziemy mieć więcej pomocy pd teściów. Przechodzą na emeryturę i myślą nad przylotem do Anglii. Zobaczymy jak się wszystko poukłada. ;)
 
@klaudia95 no niestety trzeba a czasami tak samej się siedzieć nie chce a pogoda też taka że wyjść nie ma jak. @Zwariowanamama moja mała dostała też wysypki jakiejś byłam tutaj w szpitalu ale powiedzieli że nie wiedzą co to jest. Kazali czekać aż samo zejdzie. Masakra z tymi lekarzami w Angli. Nie rozumiem jak lekarz może nie wiedzieć co to i od czego. Polski lekarz powiedział że to rumien nagły i za parę dni powinno zejsc. Już na szczęście jest tego mniej niż wczoraj
 
@Mamaa20 ojejki... Biedulka. Ja to ogólnie z diagnoza idę do lekarza na ogół. :p hehe :p Ale fajnych lekarzy mam. Przychodnie zmienialam 4 razy, i w sumie wrocilam do tej pierwszej :) Raz nam się tylko przyglup-lekarz trafił. Kazał mojemu D na grzybice stop białe buty kupic żeby słońca nie przyciągały (?? WTF??). A tak to są tu dobrzy lekarze. Tylko trzeba szuuuuukac czasem dość długo.

A z ta pogoda w UK, nie jest tragicznie. Na wszystko idzie znaleźć sposób. Podejrzewa ze u ciebie tez jest cos takiego jak Children Centre- to takie swietlice dla rodziców z dziećmi do 5lat :) Maja najróżniejsze zajęcia. Przy córce poznalam mamę chłopczyka młodszego od mojej Lilki o 3m-ce. Teraz ja i jego mama jesteśmy przyjaciółkami a nasze pociechy przyjaźnią się juz od 3lat.! Na pływaniu dla niemowląt i małych dzieci poznalam 3polki z maluszkami. W deszczowy dzień nie ma nic lepszego jak bieg do świetlicy na 3h ;) Zobaczysz, ze jeszcze ci się tutaj spodoba.

Na takie siedzenie w domu jako takie nie narzekam. Dwa razy w tygodniu jestem w szkole, weekendy mój D. Ma wolne, raz w tygodniu zakupy, raz w tygodniu zajęcia dla rodziców ( jak świadomie wychowywać dzieci- suuuuper.!) i w sumie zostaje jeden dzień słodkiego lenistwa ;)
 
No tak jest takie coś u mnie , nie jest źle tutaj ogóle mi się podoba tylko ta pogoda jest najgorsza ja to lubię jak jest gorąco ;p
 
witajcie. Jestem w 7 msc. termin na 2 maja. Mam 21 lat i niestety sama będę wychowywać małego bo narzeczony po 5 latach związku okazał się jednak sam dzieckiem ..
 
Witaj @pomyluna2 :) Przykro mi, że będzie sama wychowywała maluszka :(
Mój mąż ma 22 lata a jak został ojcem miał 20 :)
Tutaj w PL mieszkasz czy w UK?:)

Fajnie macie z Tymi świetlicami :) U nas są gdzie nie gdzie klubiki maluszka ale akurat w mojej okolicy nie ma :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry