reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
@pomyluna2 witamy w naszym gronie ;) Kochana glowa do gory. Wszystko się pouklada. Wiesz juz czy synus czy córka? Masz wsparcie od rodzicow?
Kurde, sorki.. Jak detektyw z tymi pytaniami.

Ale miałam zakręcony dzień. . :)
Z rana ogarnac obiad dla D. Do pracy, później dom i dzieci, do urzędu pomoc sąsiadce w po załatwianiu spraw. Szybkie zakupy, zajęcia dla rodziców i znów szybkie zakupy. Padam na cyce. W sumie nie tyle przez tępo a przez marudzenie malej. . cały dzień piszczy zamiast mówić i była rozdrazniona. . Narazie podpinam to pod grypę, która dopiero co przechorowala. Na szczęście mój dzień uwazam za zakończony. Czas na mały chill z D. :)
Miłego wieczoru kobietki ;)
 
Hej dziewczyny, mam pytanie.. co prawda do maja mam jeszcze czas jednak z powodu powikłań z gory przesadzaja ze czeka mnie cesarka. Bardzo sie boje, poniewaz bedac w szpitalu lezalam z dziewczynami ktore wyczekiwaly rozpakowania " z dwupaku" i troche sie osłuchałam z tematem
. Czy orientujecie sie jak to jest ze znieczuleniem (czy mozna wywalczyc ogolne) oraz w pozniejszym zyciu?
 
@Lola1009 Ja jestem po Cc :) Ja miałam znieczulenie podpajęczynówkowe w kręgosłup, byłam przytomna, słyszałam pierwszy krzyk mojego maluszka to było piękne <3 Byłam znieczulona od pasa w dół, i po 10godzinach wstałam.. od znieczulenia ogólnego robi sie nie dobrze, chce się wymiotować i bardziej boli Cię brzuch i przy ogólnym potem boli gardło od rurki... PO szwie mam cieniutką kreseczkę niczym nitka która chowa się w majteczkach i jest prawie niewidoczna :) Ogólnie jestem za znieczuleniem w kręgosłup, odpuszcza po kilku godzinach... Obok mnie leżała mama po ogólnym wymiotowała i wyła z bólu na przemian... Minie zaraz 16 miesięcy ja po 3 tygodniach od CC wróciłam do szkoły i dałam rade łazić po schodach. Obecnie nic mnie nie boli, na nic nie narzekam, obeszło się bezproblemowo, ale pamiętaj, że w dużym stopniu jest to sprawa indywidualna.. znieczulenie w kręgosłup nie boli, i zawsze jest przy Tobie anastezjolog,więc porozmawiaj z nim lub z położnymi na szkole rodzenia czy też w szpitalu :) Dodam, że miałam na prawde duże dzieciątko bo 4780g ważył :)
 
Zwariowanamama mam 21 lat i córeczkę Leny która ma 4 miesiące [emoji4] jestem na macierzyńskim oraz mieszkam w Poznaniu [emoji4] macie jakieś pytania to śmiało [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Lola1009 ja tak ze miałam cc ale wstawiłam się ze skierowaniem bo miałam ułożenie pośladkowe dziecka dostałam znieczulenie podpajeczynowkowe wszystkiego byłam świadoma od pasa w dół nic nie czułam niestety żeby mnie znieczulic kluli mnie igła 11 razy w kręgosłup.. dlatego tak ważne jest aby bardzo rozluźnić mięśnie placów do dziś mam mrowienie dolnej części pleców ale cc wspominam bardzo dobrze pierwszy płacz mojej Leny i pocalowanie jej to było piękne . Ogólne jest straszne kobieta po ogólnym leżała to masakra wymioty ciśnienie jej skakalo a tak miałam po 8 h moje dziecko koło siebie [emoji4] rana po cc po wyjściu ze szpitala mnie bolała jeszcze tydzień a potem sie przyzwyczailam i prawie jej nie widać [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry