reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Zwariowanamama nie z narzeczonym w 2018 bierzemy ślub pewnie juz bym była po ślubie ale gdy lena miała miesiąc odszedł moj mój teść [emoji58] i bardzo to przezywalam

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O to Twój już duży ;) ja to już nie mogę się doczekać aż moja mała chodzić zacznę albo chociaż raczkowac heh
 
Szybko zacznie ;) chociaż różnie bywa... Mój mały zaczał Raczkowac jak miał 9 miesięcy i siadać dwa dni po tym jak zaczął Raczkowac ;) a Chodzić jak miał 11 miesięcy, a jak miał 10 zacząć wstawać ale sam na środku dywanu taki siłach był i chodzić tez sam zaczął niczego się nie trzymał tylko wstał i poszedł :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Staro się teraz poczulam :p Ja mam 24 za chwilę, moja córka w tym roku skończy 5lat, a syn 3 o_O
A mój narzeczony nie spieszył się przed ołtarz. Zawsze jak zaczynalismy coś planowac to się klucilismy o byle co i tyle z planowania. Jak juz sobie totalnie odpuscilam mój D. Nagle chce być małżeństwem. No i w sumie Narazie stoi na niczym. .
@Mamaa20 moja cora zaczęła chodzić perfect jak miała 9,5 m-ca. ;) A synek tez 11 m-cy miał jak zaczął chodzić. Tylko ze Robercik z tych niecierpliwych- najpierw próbował biegać bo chodzenie było za wolne :p
 
Od wczoraj zaczelam chodzić na szybki spacer do parku z maja prawie 60-letnia sąsiadka ;) Przytylo mi się po tych świętach 5kg o_O Muszę trochę zrzucić, bo masakra :p
 
reklama
A to moi mistrzowie- Lilka i Robercik. Jedno jak moja corcia miała 20miesiecy a synek 1 albo 2 dni :)
DSC00253.JPG
IMG_20161027_104315853.jpg
 

Załączniki

  • DSC00253.JPG
    DSC00253.JPG
    374 KB · Wyświetleń: 422
  • IMG_20161027_104315853.jpg
    IMG_20161027_104315853.jpg
    475 KB · Wyświetleń: 428
Do góry