reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hej dawno nie byłam tutaj już :) muszę się was poradzić, a raczej poznać wasze zdanie na jeden temat. Mam 20lat, dwuletniego syna i męża. Mam prace, On też ma prace I mieszkamy z jego rodzicami ale dom jest dość spory . Płacze mi się od wiosny po głowie drugie dziecko. Mój instynkt zaczyna się pobudzac. Chcemy mieć dwoje dzieci z nieduża różnica wieku. A tu już gdybym zaszła teraz było by 3 lata. I pytanie. Z racji tego że jesteśmy młodzi, gdybyście byli na naszym miejscu to zdecydowały byscie się na kolejne dziecko w tak młodym wieku?:) dodam że żyjemy na swoim garneczku i rachunki tak samo płacimy przecież oboje pracujemy :). Czy obawialy byscie się reakcji społeczeństwa ?:)
 
Jeśli wiecie ze podolacie finansowo to bym się zdecydowała. U nas jest taki problem ze w tym momencie chcielibbysmy juz dziecko Ale musimy się wstrzymać z drugim, bo wiemy że ciężko z kasą u nas by było.


dqprjw4zspqhi03q.png
 
Hej dawno nie byłam tutaj już :) muszę się was poradzić, a raczej poznać wasze zdanie na jeden temat. Mam 20lat, dwuletniego syna i męża. Mam prace, On też ma prace I mieszkamy z jego rodzicami ale dom jest dość spory . Płacze mi się od wiosny po głowie drugie dziecko. Mój instynkt zaczyna się pobudzac. Chcemy mieć dwoje dzieci z nieduża różnica wieku. A tu już gdybym zaszła teraz było by 3 lata. I pytanie. Z racji tego że jesteśmy młodzi, gdybyście byli na naszym miejscu to zdecydowały byscie się na kolejne dziecko w tak młodym wieku?:) dodam że żyjemy na swoim garneczku i rachunki tak samo płacimy przecież oboje pracujemy :). Czy obawialy byscie się reakcji społeczeństwa ?:)
Dasz radę! Ja mam 24, 25 kończę w lutym. W styczniu moja pierworodna kończy 7, drugi syn skończył 3 w sierpniu;) i mój mąż teraz zapragnął 3 dziecka.;) Obydwoje pracujemy;) ja mam swoją firmę. Mąż pracuje na budowie;) szczerze na drugie zdecydowaliśmy się dopiero jak mieszkaliśmy na swoim. Życzę powodzenia;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry