reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Widze ze wątek sie rozbujal :) ja mam 21 lat i termin na początek czerwca :) jak sie czujecie dziewczyny? :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja właśnie się dowiedziałam że zaszłam w ciąże :) planowaną :) mam 23 lata i to będzie moje 3 bobo [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ja właśnie się dowiedziałam że zaszłam w ciąże :) planowaną :) mam 23 lata i to będzie moje 3 bobo [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gratulacje!:) to cudowne uczucie :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie <3
Mam 20 lat i jestem już w drugiej ciąży
Pierwszą dzidzię urodziłam dzień przed 18-stką
Teraz termin mam na 15.10
 
Ja w wieku 18 lat zaszłam w ciążę :) Urodzę jako 19 latka :) Byłam w poniedziałek u ginekologa i ciąża potwierdzona. Według wymiarów fasolki jest to 7 tydzień i 4 dzień. Jest kilka dni różnicy w obliczeniach według rozmiaru dzidzi, a według daty ostatniej miesiączki, ale to podobno normalne. Ciąża była planowana za rok, ale obydwoje bardzo się cieszymy :) Zresztą moja rodzina już wie i mimo szoku, również się cieszą :>
 
Przeraża mnie to co tu czytam....23lata i 3cia ciąża? 18 lat i ciąża? 20lat i drugie dziecko? Wiem, każdy orze jak może, mam nadzieję że nie jesteście beneficjentkami programów aktywizujących młode matki z uwagi na wykluczenia społeczne, bądź benef. programów wspierających i utrwalających niewydowlność finansową w połączeniu z wyuczoną bezradnością. Spokojnej ciąży i lekkiego porodu.
 
Przeraża mnie to co tu czytam....23lata i 3cia ciąża? 18 lat i ciąża? 20lat i drugie dziecko? Wiem, każdy orze jak może, mam nadzieję że nie jesteście beneficjentkami programów aktywizujących młode matki z uwagi na wykluczenia społeczne, bądź benef. programów wspierających i utrwalających niewydowlność finansową w połączeniu z wyuczoną bezradnością. Spokojnej ciąży i lekkiego porodu.
Nie rozumiem po co weszlas na wątek mlodych mam? Zeby sobie po kims pocisnac? To brawa dla ciebie.. [emoji6]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Heh.. No niestety ale jak widać to tylko Ty wypowiadając się pokazujesz swoją "dojrzałość ". A co ? W wątku o młodych mamach oczekiwałas 40latek? Bo nie rozumiem po co tu wchodziłas. Każdy zachodzi w ciążę w wieku,który jest dla niego odpowiedni i czuje się już na to gotowy. A co do finansowych dopomog to nawet mi się nie należą,bo zarobki mojego partnera są za wysokie :) więc takie głupie teksty że ktoś zachodzi w ciążę,aby dostać kasę to nie na tym forum :))
 
Do góry