reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Początek Listopada :)
Ja jeszcze nie wiem co ale też bym Bardzo chciała dziewczynkę
Ja zawsze marzyłam o córce a w ciazy zrobiło mi się to obojętne :) przed 20tygodniem byłam pewna , że to chłopiec choć wszystko wskazywało na dziewczynkę :D i jest mała Alicja ❤️ jeszcze trochę i te się dowiesz :) i daj koniecznie znać :)
 
Cześć Dziewczyny :)

Znacie dr Mariola Lewandowska przyjmuje w pro familii w Rzeszowie jakieś opinie ?
Na razie jeżdżę do Tarnowa do dr Przybycienia ale mam u niego jeszcze jedną wizytę tylko i myślę kogo prowadzącego szukać ... wczesniej chodziłam do Łozińskiego ale się zawiodłam .

Może jesteście z okolic Rzeszowa ?
 
Hej młode mamy czy miała któraś z was problem tego typu
Mam 18 lat od paru tygodni ciagle nachodzą mnie myśli na temat dziecka rodziny i tego typu jestem z moim chłopakiem 10 miesięcy od jakiś dwóch tygodni mamy obawę ze zaszliśmy zrobiłam już pare testów 3 z nich były z lekka druga kreska za każdym testem który wychodzi negatywny nie czuje jakiejs ulgi poza tym ciagle mam jakieś dziwne objawy. Pasujące do tych typowych i nie typowych objawów moj chłopak ma 22 lata on za to si czuje ulgę z testem negatywnym. Mam mętlik w głowie i nie wiedziałam gdzie napisać ktoś miał podobnie???
 
Hej młode mamy czy miała któraś z was problem tego typu
Mam 18 lat od paru tygodni ciagle nachodzą mnie myśli na temat dziecka rodziny i tego typu jestem z moim chłopakiem 10 miesięcy od jakiś dwóch tygodni mamy obawę ze zaszliśmy zrobiłam już pare testów 3 z nich były z lekka druga kreska za każdym testem który wychodzi negatywny nie czuje jakiejs ulgi poza tym ciagle mam jakieś dziwne objawy. Pasujące do tych typowych i nie typowych objawów moj chłopak ma 22 lata on za to si czuje ulgę z testem negatywnym. Mam mętlik w głowie i nie wiedziałam gdzie napisać ktoś miał podobnie???
Zapisz się do ginekologa, on rozwieje wątpliwości :)
 
@Ewelina2000 skonczylas szkole? Nie zyjesz na utrzymaniu rodzicow? Jestes w stanie utrzymac dziecko? Poswiecic mu 100% czasu i uwagi? Jesli odpowiedz na ktorekolwiek z tych pytan brzmi nie, to dajcie sobie spokoj i zacznij sie porzadnie zabezpieczac, tym bardziej, ze piszesz, ze chlopak z negatywnego testu sie cieszy i jestescie razem baardzo krotko.
 
@Ewelina2000 skonczylas szkole? Nie zyjesz na utrzymaniu rodzicow? Jestes w stanie utrzymac dziecko? Poswiecic mu 100% czasu i uwagi? Jesli odpowiedz na ktorekolwiek z tych pytan brzmi nie, to dajcie sobie spokoj i zacznij sie porzadnie zabezpieczac, tym bardziej, ze piszesz, ze chlopak z negatywnego testu sie cieszy i jestescie razem baardzo krotko.


Dziękuje za odpowiedz
 
reklama
Kochani,

moja koleżanka urodziła w wieku 16 lat syna. Teraz ma 22 lata. Hmm chłopczyk jest prze szczęśliwym dzieckiem. Jedynie jaki problem napotkała to, że jeszcze nie natrafiła na tego jedynego. Ja niedługo zostanę mamą :) i myślę już o tym jak chciałabym abym wychowywała dziecko, jednak sądzę, że rzeczywistość może wiele zweryfikować.
 
Do góry