reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Cześć [emoji3] moge sie tu podpiąć ?
Tez jestem mloda mamą [emoji4] urodzilam synka dwa miesiace przed 18 urodzinami [emoji4] teraz ma juz 4 lata, a my z partnerem staramy sie juz kilka miesiecy o rodzeństwo dla niego [emoji4]
 
reklama
Matka spokojnie, mimo ze nie mamy dobrych relacji, no ale to moje zycie wiec nie za bardzo jej to przeszkadzało, na początku pomagala razem z siostrą. Powiedzialam? Hmm normalnie ze jestem w ciąży [emoji6]
A jak jest u ciebie ?
U mnie na początku byli troszke źli ze tak wczesnie.. Ale pozniej im przeszło i chyba nawet sie cieszą.. Tak mi sie wydaje
Dokonczylas szkołę czy przerwałaś?
 
reklama
Do góry