reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

No już tak nie wiele zostało.. A ja w sumie mam dylemat nie wiem czy nie będą mi kazali rodzic naturalnie .. żadnych przeciwwskazań oprócz niedoczynności tarczycy nie ma a naturalnie nie bardzo chce:/
Niedoczynność tarczycy to zadne przeciwskazanie do sn. No nie wiem ale chyba jesli nie masz wskazan i skierowania na cc to raczej cc ci ot tak nie zrobia..

Ale zazdroszczę ze juz tak blisko masz [emoji3]
Ja dopiero poczatek ciąży, do czerwca tak daleko [emoji6]
 
reklama
Niedoczynność tarczycy to zadne przeciwskazanie do sn. No nie wiem ale chyba jesli nie masz wskazan i skierowania na cc to raczej cc ci ot tak nie zrobia..

Ale zazdroszczę ze juz tak blisko masz [emoji3]
Ja dopiero poczatek ciąży, do czerwca tak daleko [emoji6]
Hmm że tak powiem każdy mówi inaczej koleżanka jedna z drugą miały cc bo tarczyca .. Ale właśnie mogą nie wziąć tego pod uwagę.. Szczerze mówiąc od początku planowałam cesarke tak więc teraz sama nie wiem muszę z lekarzem porozmawiac
 
Hmm że tak powiem każdy mówi inaczej koleżanka jedna z drugą miały cc bo tarczyca .. Ale właśnie mogą nie wziąć tego pod uwagę.. Szczerze mówiąc od początku planowałam cesarke tak więc teraz sama nie wiem muszę z lekarzem porozmawiac
Musisz porozmawiac z gin prowadzacym moze bedzie wyrozumiały i wypisze ci skierowanie na cc [emoji6]moze wysle do psychologa i z racji ze sie boisz i nie chcesz sn wypisze ci zaświadczenie o koniecznosci cc [emoji848]
Ale pierwsze slysze zeby niedoczynność byla wskazaniem do cc bardzo duzo kolezanek choruje a jednak nie ma wskazan do cc [emoji6]
 
Musisz porozmawiac z gin prowadzacym moze bedzie wyrozumiały i wypisze ci skierowanie na cc [emoji6]moze wysle do psychologa i z racji ze sie boisz i nie chcesz sn wypisze ci zaświadczenie o koniecznosci cc [emoji848]
Ale pierwsze slysze zeby niedoczynność byla wskazaniem do cc bardzo duzo kolezanek choruje a jednak nie ma wskazan do cc [emoji6]
To chyba też zależy od lekarza jedni namawiają na rodzenie naturalne a inni nie ... tak mało czasu zostało a ja coraz bardziej się boję porodu [emoji4]
 
Haha ja właśnie miałam cc i zrobię wszystko żeby nie mieć drugiego :D
Każdy woli inaczej :) Ale dziś znów wrócił ból brzucha raz na jakiś czas tak boli że się wytrzymać nie da i nie wiem czym to jest spowodowane.. lekarz powiedział że mam przyjmowac magnez, że powinien pomoc ale dziś znów to samo może któraś z ma podobnie ? Przez pierwsze 2 trymestry zero objawow a teraz ten ból
 
@Lili889 kazdy przechodzi cc inaczej ale u mnie to był horror niestety i cewnikowania też nie znoszę i zastrzyków po :( co do boli miałam takie silne w 1 ciąży po 30 tygodniu przepowiadajace , z bólu na podłodze się kladlam bo nie wiedziałam co zrobić i do szpitala jechałam
 
reklama
@Lili889 kazdy przechodzi cc inaczej ale u mnie to był horror niestety i cewnikowania też nie znoszę i zastrzyków po :( co do boli miałam takie silne w 1 ciąży po 30 tygodniu przepowiadajace , z bólu na podłodze się kladlam bo nie wiedziałam co zrobić i do szpitala jechałam
Ja też się zmartwilam jak ostatnio w szkole takich boli dostalam i do szpitala od razu ale sami nie wiedzieli dlaczego 4 dni badali i nic nie wybadali wszystko w porządku ale męczy to strasznie i to godzinami ..
 
Do góry