reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

To świetnie i również gratuluję dzidzi :) jakieś objawy bardzo nasilone? Bo ja swoją ciąże przechodzę dosyć łagodnie :)
 
reklama
To świetnie i również gratuluję dzidzi :) jakieś objawy bardzo nasilone? Bo ja swoją ciąże przechodzę dosyć łagodnie :)
Dziękuję [emoji6]
Do konca pierwszego trymestru praktycznie bezobjawowo [emoji6] a kilka dni przed poczatkiem drugiego wszystkie mozliwe dolegliwosci zaatakowały i nawet teraz sie mecze [emoji6]ale co tam, zniose wszystko dla dzidzi na ktora tyle czekalam [emoji6]

A kogo nosisz w brzuszku ?
 
O widzisz, to zależy od organizmu też :)
Jasne, aby zdrowe było to najważniejsze :) a pierwsza ciąże jak znosilas? U mnie to zgaga od czasu do czasu się pojawi.
Będzie chłopiec! ❤️
 
O widzisz, to zależy od organizmu też :)
Jasne, aby zdrowe było to najważniejsze :) a pierwsza ciąże jak znosilas? U mnie to zgaga od czasu do czasu się pojawi.
Będzie chłopiec! [emoji3590]
Gratuluje chlopca [emoji6]ja już mam jednego w domu [emoji6] a teraz prawdopodobnie czekam na moja wymarzona dziewczynke [emoji6]
A w pierwszej ciąży to caly pierwszy trymestr umieralam [emoji6]
 
No to ja też się przywitam jako młoda mama- do tego podwójna :wink: za kilka dni kończę 24lata i mam dwóch łobuziaków ;-) ;) 3.5roku i 10 miesięcy :yes: jest fajnie,ale bardzo ciężko :tak:
 
reklama
Do góry