reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Temat na forum 'Młodziutkie mamy' rozpoczęty przez Płock-Asia, 12 Grudzień 2005.

1. AniaWaa

AniaWaa Fanka BB :)

W szpitalu tylko nospe brałam 3 razy dziennie i po wyjściu też z miesiąc

2. Lili889

Lili889 Początkująca w BB

Wolę nic nie brać bez zalecenia żeby nie zaszkodzić:/ może jakieś domowe sposoby ?

3. reklama
  4. AniaWaa

Mi nic nie pomagalo :(

5. MłodaMama99

MłodaMama99 Zaciekawiona BB

Hej dziewczyny. Dawno się nie odzywałam. Mam pytanie jeśli @ spóźnia się 10 dni a test negatywny dwa dni temu, to co radzicie poczekać jeszcze kilka dni i zrobić test jeśli @ nie przyjdzie, czy do gina lecieć?

6. Kaamilaaa

Kaamilaaa Fanka BB :)

Jesli @ nie przyjdzie to moze najpierw beta i wtedy dopiero do lekarza

7. MłodaMama99

Też pomyślałam o becie ale w najbliższe dni nie dam rady. Chyba zrobię test jeszcze w sobotę i zobaczymy. Jeszcze nigdy tak długo mi się nie spozniała @, a tu nawet żadnych objawów wskazujących na to ze się pojawi.Tylko dziwny biały śluz, jest go sporo. :/ nie wiem co o tym myśleć.:/

8. AniaWaa

A nie masz innych objawów? Mnie od owulacji bolał brzuch jak na okres , piersi delikatnie większe .dopiero w szpitalu dowiedziałam się o ciąży bo testy nie wychodziły

9. MłodaMama99

No właśnie nic a nic. Oprócz tego śluzu to kompletnie nic się nie dzieje. Dziś jest już 45 dzień cyklu a testy nie wychodzą.

10. reklama
  11. Cześć wam dziewczynki, tak jestem w ciąży i aktualnie mam 18 lat :)

12. Kaamilaaa

Kaamilaaa Fanka BB :)

Gratuluje który tc ? jak sie czujesz ?

Poleć forum