reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Witam wszystkie Mamy
smile.gif



Z racji kwarantanny wszyscy spędzamy teraz dużo czasu w domu, pomyślałam więc, że to odpowiedni moment, aby poprosić Was o pomoc.



Mam na imię Paulina i jestem studentką psychologii.

Zapraszam do wzięciu udziału w badaniu tylko dla Mam, które prowadzę w ramach pisania pracy magisterskiej. Jeśli macie czas, może warto skłonić się do refleksji nad macierzyństwem i tym, jaką rolę pełni w naszym życiu
smile.gif
Szczególnie zapraszam do udziału osoby, które urodziły pierwszego malucha mając mniej niż 19 lat, ale wszystkie odpowiedzi będą dla mnie bardzo pomocne!


Wypełnienie badania nie zajmie więcej niż 20 minut, a może być ciekawe również dla Was samych - taka chwila na refleksję
smile.gif




Link do badania : Link do: Badanie wybranych aspektów funkcjonowania kobiet posiadających potomstwo


Dziękuję serdecznie za każdy wpis!!
smile.gif
 
Witajcie. W grudniu bede miec 22 lata. Staramy sie o dzidzie 😊 2 msc temu skonczylam brac tabletki antykoncepcyjne. W 1 cyklu zaszlam niestety biochemiczna i wczesnie poronilam. Teraz leci w sumie lacznie 2 cykl bo staramy sie od razu po tamtej stracie. Dzis jakos 6/7 dzien po owulacji i lekkie ćmienia jak na @...a ona ma byc dopiero za 9 dni... chyba ze sie cos poprzesuwalo.

Jest tu jeszcze ktos? 🙄
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Drogie Użytkowniczki BB,

Nasza Ania przygotowała następne spotkania ze specjalistami, oraz otworzyła wątki, w których można zadawać pytania, a pytania zostaną wykorzystane w trakcie spotkań on-line w poniższych terminach. Serdecznie zapraszam i zachęcam do udziału w nich, ciężkie czasy izolacji i niezbyt korzystna sytuacja z dostępem do służby zdrowia powodują, że często brakuje nam fachowego wsparcia, tym bardziej wiedza i porady zdobyte w czasie spotkań mogą okazać się dla nas na wagę złota.

3 kwietnia - spotkanie z fizjoterapeutą i osteopatą:

Link do: 3 kwietnia spotkanie z fizjoterapeutą i osteopatą. Zadaj pytanie

4 kwietnia - spotkanie z psycholog i edukatorką okołoporodową:

Link do: 5.04 o godz. 13 psycholog i edukatorka okołoporodowa odpowie na pytania.

7 kwietnia -spotkanie z fizjoterapeutką uroginekologiczną:

Link do: 7.04 spotkanie z fizjoterapeutką uroginekologiczną. Zadaj pytanie

Wszystkie spotkania są rejestrowane, a w poniższym wątku zebrane wszystkie razem:

Link do: Rozmowy ze specjalistami. Nagrania do odtworzenia.

Serdecznie Was zachęcam do zapoznania się z nimi, są super pomocne.

Pozdrawiam serdecznie,

Gabi (mod)
 
Witajcie. W grudniu bede miec 22 lata. Staramy sie o dzidzie 😊 2 msc temu skonczylam brac tabletki antykoncepcyjne. W 1 cyklu zaszlam niestety biochemiczna i wczesnie poronilam. Teraz leci w sumie lacznie 2 cykl bo staramy sie od razu po tamtej stracie. Dzis jakos 6/7 dzien po owulacji i lekkie ćmienia jak na @...a ona ma byc dopiero za 9 dni... chyba ze sie cos poprzesuwalo.

Jest tu jeszcze ktos? 🙄
Jestem ja! We wrześniu 22 lata
Przyszła październikowa mama :-)
 
reklama
Nie da się ukryć,że to siedzenie w domu przyprawia już o mdłości i noszenie maseczek [emoji17]
A wątek wart odświeżenia [emoji5]
Oj... coś wiem o siedzeniu w domu... [emoji51] Z dwójką dzieciaków siedziałam ostatnio ponad miesiąc bez wychodzenia gdziekolwiek...

Więc niech coś się ruszy, dziewczyny co tam u was? @Angela_Andzia @kin28 i cała reszta?
 
Do góry