reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Jesteś rodzicem wspierającym dziecko w rozwoju? I bardzo pięknie. Przez najblizsze 10 tygodni wesprzemy cię w twoich działaniach. Wskakuj na Farme Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Natto: Zdobądź nagrody!

Koniecznie wyślij dziecko na bezpłatną lekcję gotowania online. 23 kwietnia 2021 r. godz. 15:30 - Gotowanie z dziećmi - Katia Roman Trzaska Little Chef Możecie obejrzeć na żywo lub odtworzyć później: Idę gotować!

Bardzo ważny webinar dla rodziców dzieci 0-10 lat o 27 kwietnia 2021 r. godz. 9:30 - webinar - Jak jedzenie wpływa na prawidłowe mówienie? z logopedką Agnieszką Stefaniak - Sołygą (wiem, że niektóre z was ją uwielbiają tak jak ja) Porozmawiamy np. o nadwrażliwościach sensorycznych, wybredności, kształtowaniu mowy. Możecie obejrzeć na żywo lub odtworzyć później: Włączam sobie powiadomienie!

Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kaamilaaa

Fanka BB :)
Hej dziewczyny, ktoś tu zagląda w ogóle jeszcze?
Dziewczyny są tu jakieś z was które mają 21/22 lata i dwojke dzieciaczków? Jak sobie radzicie jak dogadują się dzieci? Mam synka który w lipcu będzie miał dwa latka i chcemy zacząć starania o drugie dziecko. Dodam że rocznikowo mam 21 lat ;)
Cześć pisałam ostatnio w twoim wątku

reklama

MDNMO

Fanka BB :)
Hmmm może i nie mam JUŻ 21 lat 😜 ale miałam i miałam już dziecko w tym wieku. I męża od półtorej roku. O drugie (syna) zaczęliśmy się starać, kiedy Nasza córka miała 4 lata. Ale to dlatego, ze studiowałam i wiedziałam, ze ciężko będzie wszystko pogodzić i poza tym tak czuliśmy. Między starsza córka, a synem jest super relacja. Oczywiście, ze się kłócą, ale kochają i pomagają, aż mi się czasem łza w oku zakręci 😍 No i mamy jeszcze kolejna córkę, w maju będzie miała roczek 🥰 starsi szaleją na jej punkcie. Myśle, ze ciężko jest mając dziecko po dziecku, ale z drugiej strony one wychowują się razem. Ale to jaka będą miały relacje zależy przede wszystkim od Was, Waszego wychowania, takie bobasy modelują zachowania, w taki sposób uczą się życia. Wiec jak jesteście gotowi, to do dzieła 💪🏻👍🏻😜

reklama
Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
K Młode mamy Potrzebuję porady 5
Samotnaamama Samotne młode mamy jak sobie radzicie? Potrzebuję porady 2
L Ciąż czy nie ciąża ? Młode mamy Potrzebuję porady 29
Anonimowa19 Młode mamy poszukiwane Młodziutkie mamy 68
Natalak20 Planujące ciąże młode (jeszcze nie)mamuśki :) Młodziutkie mamy 6
M Młode mamy w uk livingston Potrzebuję porady 1
A Młode mamy Potrzebuję porady 0
G Młode mamy - prośba o wypełnienie ankiety Młodziutkie mamy 0
wampi ..:: Młode Mamy Weteranki ::.. Młodziutkie mamy 484
vanillaskysunspa Oferta specjalna tylko dla kobiet - zabiegi i dietetyka. Młode mamy i kobiety w ciąży Ogłoszenia - Warszawa 0
Agnes92 Młode sierpniowe mamy:) Archiwum sierpień 2012 78
Y Młode mamy Olsztyn 0
justyna19 Odp: Młode mamy Dzieci urodzone w październiku 2006 0
K Młode mamy Dzieci urodzone w październiku 2006 43
aniaslu Młode 40stki Ciąża po 40-tce priv 157
aniaslu Tarcza antykryzysowa uderza w młode matki, tymczasem senat wprowadza podwyżki dla polityków Pytanie tygodnia 5
B Młode-samotne matki z Wrocławia Młodziutkie mamy 1
M Młode mamusie (przyszłe/obecne) Młodziutkie mamy 4
A Młode mamusie po dwudziestce :) Młodziutkie mamy 12
M Młode mamusie z Olsztyna :) Olsztyn 5
tytanowa@ Pierwsze zupki, a młode warzywa Żywienie dzieci - porady 1
O Młode babcie Relacje rodzinne 0
Liza Młode Żonki :D Relacje rodzinne 2913
A Młode mamusie z Gniezna:)) Mamy z różnych miejscowości 7
K MŁODE PIERWIASTKI Dzieci urodzone w kwietniu 2006 28
Emma28 Pikantne Mamy🌶🤱🏻👶🏼🌶 2021 152
M Grudniowe mamy 2021 Przyszłe mamy 1
Ewelina @ Grudniowe mamy 2021 Grudniowe mamy 2021 2906
boska.ka Ciężarne mamy roczników Rodzeństwo 13
Celia89 Październikowe Mamy 2021 ❤️ ❤️ ❤️ :) Październikowe Mamy 2021❤️ ❤️ ❤️ :) 6722
Wiedzmin Mamy plus 40 Przyszłe mamy 2
K Czy owulacja jest wtedy kiedy mamy najwiecej śluzu ? Staramy się 14
helloitsmeanna Mamy z cukrzycą Wrześniowe mamy 2021 - prywatnie 215
rossig Listopadowe mamy 2021 Listopadowe mamy 2021 7798
J okres krótszy o 2 dni bardzo się stresujemy bo jesteśmy jeszcze za młodzi mamy po 18 lat Potrzebuję porady 67
Hannniaa Wrześniowe mamy 2021 Wrześniowe mamy 2021 1
K Październikowe mamy 2021 Październikowe mamy 2021 6213
wikoosia wrześniowe mamy 2021 Wrześniowe mamy 2021 15659
Stara Pierwiastka Sierpniowe Mamy 2021 Sierpniowe mamy 2021 7169
A Praca zdalna przez internet dla każdej mamy :) 1-2h dziennie! Zarobki nawet 1000z dziennie Mamy będące w domu 0
P Mamy tu kogos z potwierdzonym wynikiem covid19? Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 31
liajuxx Mamy z Lipska - LEIPZIG DE. Mamy z Niemiec 0
A Lipcowe Mamy 2021 Przyszłe mamy 5
lady87 Lipcowe mamy 2021 Lipcowe mamy 2021 6207
C LISTOPADOWE Mamy 2020 Ciąża, poród, połóg 1
T wielkopolska szukam mamy karmiącej która przeszła covid Potrzebuję porady 7