reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

moj maly kawaler wyspal sie na spacerze a dosc pozno z nim wyszlam i teraz wojuje i nie chce spac ...
ciekawa jestem kiedy padnie bo ja juz usypiam ;]

eve i milena jestem Ola[19lat] mama 5 miesiecznego maniusia ;]
 
reklama
Ja mam na imię Ewelina mam hmmm teraz już troszkę dużo 23lata urodziłam Wiki jak miałam 19lat a Szymka jak miałam 22lata i mieszkam w Wielkiej Brytani 4lata..
widzę wam też spać się nie chce mi też się nie widzi dziś cały dzień odkurzałam bo Szymon z Wiki zjedli całą paczkę dużych delicji i wszędzie okruchy koszmar :zawstydzona/y:
Ola najlepsze na spanie dla chłopców jest bujanie :laugh2:coś o tym wiem Szymon ma rok a bez bujania nie zaśnie hehe
 
To normalne chyba u chłopców ale ręce odpadają ,Szymon waży 13kg a ostatnio 15kg ważył i musiał schudnąć bo nadwaga była więc wyobraź sobie jak ja miałam ręce do podłogi wyciagnięte hehe:-) znowu młody mój uwielbia blondynki i chociaż nie wiem jaka by była piękna brunetka buziaka nie da a blondynce zawsze heh

Włącz mu kołysanki tak po cichutku i przyciemnij trochę światło możesz kocykiem albo czymś lamppke nakryć jak masz i zaśnie gwarantuje kołysanki bujanie i ciemne pomeszczenie pomaga on jest jeszcze malutki i światło go rozprasza na pewno
 
Ostatnia edycja:
To ja tez w skrócie Milena , 19 lat , mama 1,5 rocznej Natalii .

Eve tez Cię pamiętam Witaj ; )

Z Sz ok . moze nawet lepiej niż ok , i dalej w Gdyni , '' moze '' w czerwcu zjadą juz do domu na stałe .

Moja na szczęście spanie ma dość unormowane ( ok 20 chodzi spać ) , ale ostatnio pobudki mam o 6 ;/
 
Hej Milena widze masz to co ja spanie o 20 a wstawanie o 6 albo 5rano koszmar czasem doprowadza mnie do szału to trukanie Wiktorii "mamo wstań bo się spóźnimy" ,a tu 5rano na zegarku a do przedszola na 9 okropieństwo
 
reklama
Ja nie usypialam Nikoli na rekach. No moze w paru awaryjnych sytuacjach. Na poczatku moze i fajnie bo lekki i przytulas malutki ale np rocznego dziecka albo nawet polrocznego nie wyobrazam sobie bujac na rekach zeby usnal. Albo we wozku. Moja od poczatku sama sobie usypia tzn musi mnie widziec.

MLODA przynajmniej sie do poludnia wyspisz hehe :p
MILENA moja tez chodzila spac 20/21 i wstawala kolo 8 ale od paru dni pada z zalem o 22 i spi baaardzo dlugo, dzis ja np budzilam o 9.30 bo bysmy na szczepienie nie zdarzyly :p
EVE no troszke duzo wazyl. Moja ma 17msc prawie i 12.5kg ma a ja uwazam ze z kg mniej moglaby wazyc no ale glodzic jej nie bede.


Edit
A no i my spimy przy lampce.

MLODAMAMA szczerze? Chcialabym sie wrocic do czasow kiedy Nikoska byla taka malutka :)
 
Do góry