reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Happy u nas koniec z dziecmi, nie wyobrazam sobie wracac do tego co bylo. Nigdy nie bylam typem dziewczyny marzacej o dzieciach, trafil sie Bartek i w zupelnosci mi wystarczy;-)Ł nawet w zartach nie chce sluchac o kolejnym dziecku:-p
 
reklama
A mi nie brakuje bobasa, kiedys myslalam ze 2 by sie przydala zeby Bartek nie byl sam ale to jedyny powod na tak wiec tylko dlatego nie bedzie kolejnego. Znacznie wiecej jest minusow, no i przede wszytskim nie czuje potrzeby i nie wyobrazam sobie kolejnego dziecka. Pewnie gdybym nie wpadla z Bartkiem do dzis bym sie nie zdecydowala na dziecko ale jest i sie ciesze, jednak na tym koniec:tak:
 
Anula-w 100% cię rozumiem:) jak nie czujecie potrzeby to nie ma vo sie zmuszać:) ja wiem ze będzie ciężko i ze nie Będzie tyle luzu co teraz ale chcę miec kolejne dziecko i S. Też chcę, stac nas na nie i zawsze chcieliśmy mieć dwoje
 
Co do kolejnego dziecka to nie wiem jak to będzie:) Narazie nie czuję takiej potrzeby chociaz wiem że fajnie by było jakby była mała różnica wieku między dziećmi, narazie chce znalezć jakąś pracę na tym mi najbardziej zależy:) Na drugie dziecko po prostu nas nie stać i w dodatku mieszkamy z moją mamą. Musimy się troszkę ustatkować a pozniej się zobaczy jak to będzie:) Narazie mamy jednego urwiska i mi w zupełności wystarczy:-)

Siorka przyniosła torcika kupnego ale pyszny był:) Dobrze że był mały hehe:)
 
Ja znow na chwilke bo ogarnialismy chate, a zaraz wpadnie moja siostra. Jak pojedzie wtedy wejde na lapa ;-)

Co do drugiego malucha to teraz jestem na nie, ale dajemy sobie czas 5 lat na ewentualne decyzje, wieksza roznica wieku nie wchodzi w gre ;-)
 
Hej my wstaliśmy o 6rano i zostałam z nogi w oko od Szymka.....Wiki 9rano wstała ale balowała do 21 na łóżku ;)
Paulina My mieliśmy problem z zrzuceniem wagi u Szymona bo on co widzi to chce zjeść był czas ,że parówka jedna było mało,a nie potrafiliśmy mu odmówić.On cały obiad zjadł (porcja taka jak Wiki,czyli łyżka duża ziemniaczków mięsko i warzywa) popił wodą i dalej głodny ale odstawiliśmy nabiał i 2kg spadło w 4tyg troche meki i przeszlo ;)

HEJ LENKA !! JAK DZIECI??

NEKO nie przejmuj się minie wszystko u nas moja mama nie wiedziała co powiedzieć bo mój narzeczony jej powiedział o ciąży sam więc ja tego nie widziałam nawet ;-)może na usg ją zabierz to dobre rozwiązanie.

Skodzia u nas jest 2lata różnicy i uwierz ,że większej bym nie chciała różnicy łobuzują strasznie ale jeżeli chodzi o to jak są zgrani to idealnie wszystko razem czasem są zadymy między nimi ale kochają się strasznie wszędzie razem chodzą ,a jak jedno płacze to drugie biegnie i przytula zawsze :tak:
 
Moja mama od zawsze powtarzała, że dzieci są obrzydliwe i lepiej kupić sobie psa. Jak miałam kilka lat to nie zwracałam na to uwagi ale jak zaczełam dorastać to robiło mi się przykro jak mama na widok młodej dziewczyny z dzieckiem mówiła "co za nieszczęście ją spotkało". Chwilami się nawet zastanawiam po co kobieta, która tak nie lubi dzieci sama ma ich 2... ;/ Na szczęście mam wsparcie teściowej, która sama nie ma dzieci (nazywam teściową ciocię mojego męża po jego mama nie żyje i to ona go wychowywała), która płacze nad każdym zdjęciem z USG bo tak to została bym z tym sama jak palec. Cieszę się, że trafiłam na to forum :)
 
Neko a porozmawiaj z mamą ,nie każdy facet zostawia swoją żonę i nie każda kobieta jest samotną mamą....moja mama jest po 2małżeństwch z pierwszego jest moja siostra z drugiego ja i mój brat mamy teraz ojczyma i jest fajnie moje dzieci wołają dziadek na niego ja mówie tato on mnie wychowóje odkąd skończyłam 8lat i nie zamieniłabym go teraz na żadnego ojca chociaż miałam z nim ścięcia on zawsze był za mną teraz jak zachorowałam i z Szymem były problemy to wspierali nas bardzo nawet byli gotowi pieniądze na lekarza wysłać bo klinika w manchester jest bardzo droga ale obeszło się bez wizyty tam ;-) więc nie martw się moja mama mówi ,że wnuki się bardziej kocha od własnych dzieci i chyba to prawda :tak:
 
reklama
EVE moja tez caly czas by jadla. Na sniadanie je poltorej/dwie parowki. Ale nie daje jej wszytkiego co chce bo wlasnie potem problem jest.
NEKO nie przejmuj sie naprawde. Nie ma czym bo wszystko moze sie zmienic jak babcia wnuka zobaczy. Moja mama zmienila zdanie po pierwszym usg. Tata byl obrazony az do pierwszego genetycznego gdzie zyczyl mi trojaczkow i zeby mi najbardziej w dupe daly. A teraz wnusia jest ich oczkiem w glowie ;) a w ciaze zaszlam majac 15 lat i 6 miesiecy..
MLODAMAMA no moja obudzona zostala o 8.30 a myslalam ze pospimy... za to teraz znow spi ;p
 
Do góry