reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

W koncu wszytsko mam zrobione, Bartek spi, Ł pracuje do 16 wiec mam spokoj
Co do jedzenia u nas jest tragedia, kazdy mowi ze Bartek jest bardzo chudy ale troche przybiera na wadze, rosnie wiec nie panikuje, ja tez jako dziecko bylam patyczakiem
Paulina, fajnych masz rodzicow. Gdybym ja albo ktoras z moich siostra zaszla w ciaze tak wczesniej jak nic pogoniliby z domu. Ja zaszlam majac blisko 22 a nasze stosunki zaczely sie poprawiac gdy maly mial 3 mies ale nadal sa kiepskie. Bartek jesli widzi ich 2 razy do roku to jest dobrze. Na swieta nie jezdzimy do nich bo nie zapraszaja, w sumie zadzwonia gdy czegos potrzebuja wiec rzadko. Tak naprawde Bartek ich nie zna
 
reklama
Noo ja posprzatalam dzieci śpią M.będzie za 2lub 3godziny został tylko obiad heh


Paulina ja miałam taki problem bo szymonowi jak się nie dało to z talerzy zabierał ,jak Wiki jadła śniadanie to go wynosilam ale jak długo można tak żyć więc dawalam mu owoce później jak waga spadła to zaczęłam normalnie go karmić i jak na razie jest spoko zobaczymy jak długo z tego co mówił lekarz może mieć młody problemy z nadwagą albo będzie bardzo wysoki i to jest możliwe bo ja mam 175cm wzrostu mój m.178cm Wiki już ma 120cm więc jak szymon teraz ma 95cm to będzie duzy. Rzeczywiście masz wyrozumialych rodziców moja mama by nie zniosła wiadomości ze w wieku nie całych 16lat będę mama sama bym tego nie zniosła trochę na mnie za wcześnie 19lat było ok dla mnie
 
Ostatnia edycja:
Hej, u Nas dziś pogoda piękna, tak przy okazji to wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet haha :) my juz po spacerku, gotujemy obiad. Co do jedzenia to chcciala bym mieć problem ze julka je za dużo, ona to za cały dzień potrafi zjeść 2 parówki i trochę mleka i tyle, powietrzem chyba żyje. No ale nie wygląda na jakas chuda, 15.5 kg ma i 99 cm wiec chyba w normie.


Eve roczne dziecko ma 95 cm ? Strasznie dużo. Julka tyle miała ba bilansie 2 latka
 
paulina Twoja córeczka rzeczywiście ma apetyt:) Mój synek na śniadanie ledwo co parówkę wmęczy:)
neko dobrze że masz oparcie w teściowiej:) Nie przejmuj sie mamą, tak jak pisałam może potrzebuje czasu żeby przywyknąć do tego że będzie babcią:)
eve Twój synek jest naprawdę wysoki, mój ma skończone 3 lata a ma 99cm wzrostu, waży 15,5:)
anula mój synek też nie za duzo przybiera na wadze ale zauważyłam po ciuchach że idzie teraz w górę:)
23may mojej siostry córa tez bardzo mało je, zup prawie wcale , żyje na parówkach i pizzerkach noi jeszcze mleczne kanapki;/ Ale ma 6 lat, waży w normie:) Od małego tak ma z jedzeniem

My byliśmy na spacerku, mały zasnął, katarek go męczy;/ mam nadzieję że nic więcej się nie rozwinie, teraz ma być taka ładna pogoda;/
 
EVE 95cm?! Troche duzo ;p moim zdaniem taki wzrost troche zmienia postac rzeczy. Myslalam ze jest wzrosty mojej N. gdzies..
MADZIALENA parowki to uwielbia, tak samo mleko ;p
 
Wymarzone cycki mojego buhahahah ;p
 

Załączniki

  • 1394293377146.jpg
    1394293377146.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 30
MAGDA a ja dwa lata temu o ciazy sie dowiedzialam. Ale to leci...
MLODAMAMA dziekuje bardzo ;) ale nie jestem piekna :p zdjec Nikoli na fb nie ma, jedynie na grupie zamknietej z pazdziernikowkami sa. Tutaj na specjalnym watku ze zdjeciami chyba jest pare :)
SKODZIA ty tak sama z siebie wstajesz? Ja w ciazy to 24/24h bym spala :p


My juz nie spimy bo elektryk z ociepleniami przyjechali i rajban :banghead: a mi sie taaak spac chce..


Edit
SKODZIA jakis kontakt na fb?
No właśnie tak wstaję, już jakoś mi się utrwaliło bo mąż o 6 00 wychodzi do pracy więc siłą rzeczy się budzę jak się z nami żegna, bo i mi zawsze buziaka da i brzuch pocałuje :tak:

Co do profilu to zgłoszę się do Ciebie na pw :happy:

Skodzia u nas jest 2lata różnicy i uwierz ,że większej bym nie chciała różnicy łobuzują strasznie ale jeżeli chodzi o to jak są zgrani to idealnie wszystko razem czasem są zadymy między nimi ale kochają się strasznie wszędzie razem chodzą ,a jak jedno płacze to drugie biegnie i przytula zawsze :tak:
Wiesz co ja na początku zarzekałam się że jedno dziecko, jak się urodzi Mała, będzie wszystko okej to i tak muszę szukać znów pracy, chciałabym trochę popracować, zależy jak nam się wszystko kasowo ułoży, bo 2 lata to super różnica, ale nie wiem czy będziemy mieć po prostu kasę :sorry:

Moja mama od zawsze powtarzała, że dzieci są obrzydliwe i lepiej kupić sobie psa. Jak miałam kilka lat to nie zwracałam na to uwagi ale jak zaczełam dorastać to robiło mi się przykro jak mama na widok młodej dziewczyny z dzieckiem mówiła "co za nieszczęście ją spotkało". Chwilami się nawet zastanawiam po co kobieta, która tak nie lubi dzieci sama ma ich 2... ;/ Na szczęście mam wsparcie teściowej, która sama nie ma dzieci (nazywam teściową ciocię mojego męża po jego mama nie żyje i to ona go wychowywała), która płacze nad każdym zdjęciem z USG bo tak to została bym z tym sama jak palec. Cieszę się, że trafiłam na to forum :)
Kochana nie dołuj się, nie stresuj, staraj się mimo wszystko o tym nie myśleć, choć Cię to dotyka i to boleśnie, jeśli w mamie nie masz wsparcia, a w przyszywanej teściowej to masz komu okazać serce i otrzymać wsparcie :happy:

Paulina ja miałam taki problem bo szymonowi jak się nie dało to z talerzy zabierał ,jak Wiki jadła śniadanie to go wynosilam ale jak długo można tak żyć więc dawalam mu owoce później jak waga spadła to zaczęłam normalnie go karmić i jak na razie jest spoko zobaczymy jak długo z tego co mówił lekarz może mieć młody problemy z nadwagą albo będzie bardzo wysoki i to jest możliwe bo ja mam 175cm wzrostu mój m.178cm Wiki już ma 120cm więc jak szymon teraz ma 95cm to będzie duzy. Rzeczywiście masz wyrozumialych rodziców moja mama by nie zniosła wiadomości ze w wieku nie całych 16lat będę mama sama bym tego nie zniosła trochę na mnie za wcześnie 19lat było ok dla mnie
Ooo u mnie też Mała będzie siatki centylowe pewnie przerastać, bo ja mam 180cm :-D


Sis pojechała, ale jeszcze wieczorem wpadnie więc szybciutko nadrobię forum, naprawdę fajna atmosfera tutaj panuje :happy:
 
Jak tam dzionek mija ? my dzis na dlugim spacerku bylismy bo pogoda piekna odebralismy mleko i mam nadzieje ze cos da ;)
teraz maly marudzi mam nadzieje ze mi nie usnie po 23 jak wczoraj ;d
Ł do 22 w pracy a jutro na 6 masakra ostatnio sie wzial za robote ;)
teraz ide ogarnac , do jutra ;**
 
reklama
Hej dziewuszki wszystkiego naj z okazji dnia kobiet ;p
Czytam czytam ale weny brak zreszta od rana do 18 na dworze jestesmy wiec na rel nue siedze ;p dzisiaj pierwszy raz poszlysmy na spacer bez wozka i bylo nawet ok szla ze mna za reke ale za jakis czas siadala i bach na rece ale nie narzekam pobawila sie na placu pochustala sie a teraz spi zmienila godzine usypiania id 20 do 7-8 rano bez pobudek ;p

Witam nowe mamy ola rocznik 92 i mam corke Zuzie 11msc

Sasiedzi daja czadu noz kur.... mac zabije ich

Co do reakcji mamy wspierala mnie zapisywala do lekarza jak opadalam juz z anadzieji a najwazniejsze byla przy porodzie i wytrzymywala wszystko ;) szczerze czasami denerquje mnie podejscie mam kazda byla w naszej sytuacji powinna to zrozumiem a nie odwracac sie tylkiem za przeproszeniem gdy najbardziej tego potrzevujemy yhmm nie chce nikogo tym postem urazic ;)

Dzis po zakupach dla Zu zas sie wykosztowalam ale takie zycie ;D mialam lancuszek do smoczka ale Zu go zepsula wiec musialam kupic nowy i smoczki tez bo ta maalpka moja lubi rzucac nimi i je gubi bo nie zawsze daje ten lncuszek xd

Liza kiedy naa wiosenny spacerek ? ;p

Moje dziecko stoi na wadze nadal 10kg dzis pierwszy raz dalam jej platki kukurydziane ale sie zajadala az sie uszy trzesly bo ciagle parowki kanapeczeki kaszka zacierki wiec cos nowego xd

A no i nie doszly tesciu przyszedl z kwiatkami do mnie i dla Zu lizakiem xd
A ja sobie kupilam orchide uwielbiam te kwiatki ;p kupilm tez podloze do kwiatkow mialaam przesadzac ale zrezygnowalam xd

Mloda mama oby zeszlo synkowi bo strasznie to wyglada

Moja Zu czasami mial tak ze naczynka jej wychodzil j tez mialam tak jak bylam malutka i mama poradzila zebym cos kupila tlustego itp i w aptece panie daly mi krem do buzki -20st protect kids i zniknelo;)
W pobiedzialek ide z Zu na kontrolne badania mocz morfologia i kal ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry