reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Veronica Malania-ja cie pamiętam! Gratuluję i chyba niedawno też ślub bralas?

a no :) jestem 2 tyg po ślubie cywilnym :))


Hej.

VERONICA chyba wiekszosc ci tu pamieta :) gratuluje

no właśnie chyba mało kto mnie pamięta :(

co u Was?

mi tak jakos dziwnie bedac 2 raz w ciazy. wiem ze bede miala córeczke :)) Oliwie :D

ja sie boje ze bede musiala przerwac studia, bo ale to sie jeszcze okaze

a jak Wasze pociechy?
moj chodzi do przedszkola od wrzesnia,jest zachwycony, śmiga po angielsku :D
 
reklama
czesc dziewczyny :)

madzialena no oby bo od pazdziernika nie bedzie mial wyjscia i bedzie musial sie nim wiecej zajmowac bo wracam na studia. Tylko wolalabym zeby juz zaczal sie wdrazac bo przyjdzie co do czego a on nic nie bedzie wiedzial :)

Veronica witaj :) my sie nie znamy, jestem mama prawie 20 miesiecznego Nikodema ;) gratuluje slubu i duzo, duzo, duzo szczescia w malzenstwie zycze :p

EDIT. dziewczyny co dla mlodego na biegunke polecacie?
 
Ostatnia edycja:
Hej o boziu jak mnie tu troszku nie bylo wiec malo co nadrobie ;) wybaczcie xd

U nas po staremu Zu zdrowa pomimo ze ja od tyg chorowitka jestem ;)
Dzisiaj mi sie macierzynski skonczyl ale to zlecialo za tydzien roczek Zu ale przyjecie 4maja robimy jutro w koncu ide prezent odebrac ;p no i kupileam Zu nowy wozek tego x lander asia i bosko sie nim jezdzi

Witam nowe mamusie jestem Ola i mam corcie prawie roczna xd

A na biegunke smecta :)

I mysle nad kursem florystycznym
 
OLCIA oplacalo ci sie kupowac taka wielka kolumbryne? Tzn ze on to jak spacerowka z wozkow wielofunkcyjnych ;)
VERONICA fajnie, parke bedziesz miala :) a ty jestes z tata synka? Przepraszam za pytanie, jesli nie chce nie odpowiadaj ;)
 
Paulina czy on jest wielki? Nie powiedzialabym dobrze sie prowadzi zreszta dla mnie najwazniejsze w wozku sa pompowane kola i skladany Zu jest teraz wygpdniej a tamten tez mialam wiekszy bo coneco v3 wiec na twoje pytanie odpowiem tak oplacalo sie ;) nie chcialam zwyklej spacerowki na piankowych kolach
 
OLCIA ja zaluje ze xlandera nie kupilam razem z gondola na poczatku. I powiem tak napewno jest wielki, chodzi mi o wielkosc po zlozeniu, zreszta wiem bo kuzynka ma xlandera i wozek zajmuje calutki nie maly bagaznik :p Myslalam ze ty wlasnie takiej spacerowki "parasolki" szukasz ;)
 
Paulina a ja nie zaluje ze gondoli na poczatku nie kupilam bo sa malutki ;) rozmyslalam nad zwykla parasolka ale jak w sklepach widzialam to tam tak malutko miejsca jest na wygodne spanie np na spacerze ;) a x landera od poczatku sie czailam i wybralam go bo moim zdaniem jest najwygodniejszy dla mamy jak i dziecka
 
Hej dziewczyny:) mnie wczoraj dopadł ból ucha i nic nie pomaga wiec w poniedziałek idę do lekarza.
Mały już praktycznie zdrowy tylko katar mu jeszcze został.
Eh 2 lata temu o tej porze byłam juz w szpitalu. Nie mogę uwierzyć jak ten czas leci...
 
Hej laski. My dzis kolejny dzien bez drzemki popoludniowej bo dopiero wstalysmy.... jutro A. przylatuje tyle ze do Katowic a nie do Krakowa. Kolega ma po niego jechac.

HAPPY zdrowka!! Oj tak tez czas tak zapieprza ze szok.
 
reklama
Witam:)

olcia to super że u Was wszystko w porządku:)

kechu na biegunkę dobra jest smecta tak jak pisze olcia i jakieś saszetki nawadniające np. Dicoflor o ile się nie mylę:)

happymum czas leci rzeczywiście szybko:) Mój synek juz ma 3 latka i nie wiem kiedy to zleciało:) dobrze że robie mu dużo zdjęć bo czasem niektóre chwile waro sfotografować:) A Twój synek juz jutro 2 latka:)

My pospaliśmy standardowo do 9.20:) Dzisiaj pojemy torcika bo brat miał wczoraj ur. :)
 
Do góry