reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Paulina-pewnie gdyby nie to ze końcówka to by di szpitala nie jechała:D na razie wszystko ok:)
Kechu- może psp? na komunie.

Ja lecę spać:) Dobranoc:)
 
czesc :)

Dziewczyny co byscie kupily chlopakowi na komunie? W maju mamy komunie chrzesniaka Z. i nie mamy pomyslu co mu kupic a to juz niedlugo.

My mamy tez ten prblem tylko od d.. str. Filip ma komunie w maju i wszyscy nas pytaja co mu kupić. Jedna z ciotek to jego zapytala. A on nie uswiadomiony ze komunia to " te swieto kiedy tableta mozna dostac", no i F powiedzial ze chce frytki. :D

a tak powaznie to jesli dziec wszystko ma i rodzice rozsądni to pieniądze. Gorzej jak rodzice z tych co nic dziecku potem nie kupia tylko sami przebimbają.

boziu czuje sie jakbym nie spala wcale. i boli wszystko.
 
Witam:)
happymum a jednak fałszywy alarm:) Fajnie że Dennisek dostał dużo prezentów:) Pewnie przez cały czas będzie siedział w zabawkach, dopóki sie nie znudzą :p
kechu,renata ja tez mam ten sam problem:) 11maja siostrzenica ma komunie i nie wiem co jej kupić;/ Pewnie dam pieniążki w kopercie i kupię do tego biblie dla dzieci, kupiłam taką siostrzeńcowi na komunię parę lat temu i prezent był trafiony:) W ogóle maj będzie cięzki bo w dodatku ur. ma mój brat i dwójka jego dzieci hehe
 
Hej :happy2:

Co do komunii zależy czy faktycznie dobrze zna się potrzeby dziecka, jeśli nie, lepiej dać bezpieczniej pieniądze, tablety, laptopy, smartfony na komunię to dla mnie porażka, ja to bym weekend w Legolandzie takiej rodzince zafundowała gdybym miała lapa np. kupić, wolałabym żeby dziecko coś przeżyło, a nie traciło pusto czasu nad elektroniką. Jestem zdecydowanie na NIE jeśli chodzi o mega drogie prezenty na komunię...
 
Tylko w tym rzecz ze jak damy kase to zaraz jej nie bedzie bo wyda je na pie.rdoly, bo ani on ani jego rodzice ich nie szanuja. Wyobrazacie sobie w wieku 9 lat w ciagu jednego dnia wydac 50 zl w sklepie spozywczym? Dla mnie to abstrakcja (w jego wieku 50 zl to byl dla mnie majatek i potrafilam trzymac je kilka miesiecy na cos cennego) a to dziecko potrafi w ciagu dnia je wydac na chipsy, lody i napoje gazowane. Dlatego wolelibysmy kupic jednak cos a najgorsze ze on wszystko ma. Psp ma, co prawda nie najnowsze ale ma i po tygodniu mu sie znudzilo, telefon tez ma, rower i komputer tez. Nawet quada maja z bratem chociaz bardziej mieli bo stoi od kilku lat na dworze i niszczeje bo sie znudzil...az nie chce sie kupowac nic cennego bo on z bratem nie sa nauczeni zeby szanowac rzeczy. Ehh... ciezka sprawa.
 
Kechu, jakbym o moim bracie czytala ojciec zawsze daje mu po 50-100 zl a ten traci na *******y w sklepie, ja taka kase trzymalam albo zbieralam na cos. Co od kasy zalezy od rodzicow, ja mialam komunie na 40 osob wiec sporo kasy uzbieralam od wszytskich dostalam tylko chrzestny tv mi kupil ale rodzice zabrali cala kase i nawet nie wiem co z tym zrobili, tv tez sobie wzieli wiec kasa tez nie dla kazdego:dry:Ł pracuje w rtv euro agd i mowi ze na komunie kupuja konsole, laptopy, lepsze telefony,tablety badz aparaty. Ja za 2 lata mam komunie u moich chrzesnic jednego dnia bo mieszkaja w jednej miejscowosci, strach pomyslec ile kasy pojdzie.
Renata ja tez dzis czuje sie jakbym nie spala, Bartek zasnal o 22 ja zaraz po nim, wstalismy po 6 a jestem wypluta nawet kawa nie pomogla:dry:
 
Ja wiem, że od tego się nie ucieknie, komercha opanowała wszystko. Tylko to takie smutne po prostu. Bo teraz np. rodzice chwalą się, że dzieci opanowały lapa w jakimś tam wieku powiedzmy 4 lat, a robią wciąż w pieluchy - to czysto hipotetyczny przykład, ale nie sądzicie że często tak się zdarza???

Heh ja za 50zł mam 1/3 zakupów na tydzień :-D
 
reklama
Anula ja za kase z komuni kupilam sobie piereszy komputer a teraz? Juz w przedszkolu dzieciaki maja tablety, telefony, cuda na kiju. Szkoda mi mojego synka ze w takich czasach musi sie wychowywac.

Skodzia no dokladnie ja tak samo. A oni srednio po 10 zl w sklepie codziennie zostawiaja. Przeciez to jest 140 zl tyg na same slodycze :confused:
 
Do góry