reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej, jakie ciezki temat poruszylyscie
Paulina,Mloda mama u nas ciezki byl pierwszy rok po ur Bartka, teraz narzekac nie moge. Ł pracuje cale dnie wiec ja zajmuje sie cala reszta, nie mam powodu do narzekania bo gdy ma wolne zrobi co powiem.
U nas znowu z romantyzmem jest odwrotnie Ł pamieta wszytskie rocznice, walentynki i inne takie a dla mnie to bez znaczenia, czesto zapominam i chodzi zly.
Paulina chyba nie moze byc tak zle, jeszcze niedawno myslalas o drugim dziecku.Moze to chwilowe?
 
reklama
ANULA chcialam drugie ale juz nie chce. Nie poradze sobie tak naprawde sama z dwojka...
MLODA nieee hahahaha
EWI przepraszam ja tu od ponad 2 lat ale nie jestem teraz na biezaco. Witaj, Paulina 19 lat mama 3 letnie Nikoli, mieszkam w Szwecji :) tez myslalam o drugim dziecku i mielisny sie starac ale ja nie dam rady.. nie dam rady psychicznie, nie czuje dobrze.. jestem mloda nie chce tkwic w czyms w czym nie czuje sie tak jak powinnam. No i tak jak mowie siedze w "gownie" ktore tak naprawde daje mi niesamowite szczescie.. moje malzenstwo wydaje mi sie tylko kwestia czasu..
 
MLODA ale ja tez kocham bycie matka!! Tyle ze ja nie cjce tkwic w czyms co nie daje mi szczescia mam na mysli malzenstwo z nieodpowiednia osoba
 
Heeej dziewczyny ;*
Boże ile mnie nie było, ale postanawiam wrócic. starałam się podczytywac was , ale nie zawsze mi to wychodzilo ;)
Przede wszystkim gratulacje wszystkim mamom ;*

U Nas wszystko w miare, raz lepiej , raz gorzej . ale jakos dajemy rade.
Julka chora, do przedszkola nie chodzi ..A. w delegacji od 2 miesiecy , widzimy się co tydzien w weekendy tylko.

Paulinka, co się u Was dzieje , pisz na fb . u nas też ostatnio czesto kłótnie, ale to z powodu ze oboje mamy wybuchowe charaktery. A. mówi ze się dziwi ze ja mam wogole znajomych bo ze mna się wytrzymać nie da haha ale cóż, jego zdanie . Są kłótnie i są zgody ;D

Piszcie co ciekawego u Was?
 
reklama
Do góry