reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dziewczyny, no ja to już do tych młodych się chyba nie zaliczam [emoji6] ale byłam młoda mama, wiec pozwolę sobie napisać...
Pierwsza córkę urodziłam mając 21 lat, równo 1,5 roku po ślubie, drugiego syna mając 26, no a trzecie dziecko, córka, za kilka dni skończy 6 miesięcy 🥰 gdyby nie fakt, ze ciąże zle znoszę i już starsza jestem, to zdecydowalibyśmy się na czwarte.
Wspieram Was i uważam, ze to cudownie mieć dzieci w młodym wieku. Moja córka i ja wyglądamy jak siostry. Ma aktualnie 11 lat, a ja 32 skończone [emoji23] nie miałam skończonych 32 jak rodziłam, wiec lepiej brzmi niż 33 [emoji23]
A jeszcze 2 lata temu (przed ciąża) w mojej pracy ludzie myśleli, ze to moje rodzeństwo jak przyszli do mnie z mężem [emoji23]

Pozdrawiam Was serdecznie i cieszcie się z młodego rodzicielstwa [emoji4]
 
reklama
Witam wszystkich 🌺🌺.
Ja za miesiąc skończę 18 lat jestem w 12 tygodniu ciąży. To moja druga ciąża pierwsza była na początku roku 2020 ale niestety poroniłam w 10 tygodniu😞.
Aktualnie jestem bardzo optymistycznie nastawiona. Poprzedni non stop były jakieś komplikacje, aktualnie nic 😊😊🥰.
Moje samopoczucie jest słabe pod względem fizycznym jednak ciągle mam nadzieję że na dniach/tygodniach się poprawi.
Wogóle taka śmieszna sytuacja że się pochwalę moja o dwa lata starsza siostra jest w 10 tygodniu. Dwa tygodnie ❤️❤️❤️ dzielą nasze maleństwa ale wiadomo że te dwa tygodnie mogą się jeszcze zamyć na tym etapie.
Życzę wszystkim młodym mamą wiele wytrwałości, jak najmilszych chwil z maluszkiem i żeby jednak ta ciąża była pięknym czasem który miło będziecie wspominać 🌹🌺.
 
Dziewczyny są tu jakieś z was które mają 21/22 lata i dwojke dzieciaczków? Jak sobie radzicie jak dogadują się dzieci? Mam synka który w lipcu będzie miał dwa latka i chcemy zacząć starania o drugie dziecko. Dodam że rocznikowo mam 21 lat ;)
 
Hej dziewczyny, ktoś tu zagląda w ogóle jeszcze? [emoji57]
Dziewczyny są tu jakieś z was które mają 21/22 lata i dwojke dzieciaczków? Jak sobie radzicie jak dogadują się dzieci? Mam synka który w lipcu będzie miał dwa latka i chcemy zacząć starania o drugie dziecko. Dodam że rocznikowo mam 21 lat ;)
Cześć [emoji846]pisałam ostatnio w twoim wątku [emoji854]
 
Hmmm może i nie mam JUŻ 21 lat 😜 ale miałam i miałam już dziecko w tym wieku. I męża od półtorej roku. O drugie (syna) zaczęliśmy się starać, kiedy Nasza córka miała 4 lata. Ale to dlatego, ze studiowałam i wiedziałam, ze ciężko będzie wszystko pogodzić i poza tym tak czuliśmy. Między starsza córka, a synem jest super relacja. Oczywiście, ze się kłócą, ale kochają i pomagają, aż mi się czasem łza w oku zakręci 😍 No i mamy jeszcze kolejna córkę, w maju będzie miała roczek 🥰 starsi szaleją na jej punkcie. Myśle, ze ciężko jest mając dziecko po dziecku, ale z drugiej strony one wychowują się razem. Ale to jaka będą miały relacje zależy przede wszystkim od Was, Waszego wychowania, takie bobasy modelują zachowania, w taki sposób uczą się życia. Wiec jak jesteście gotowi, to do dzieła 💪🏻👍🏻😜
 
A leci :) Łucja już 13 miesięcy skończyła za pasem 14. Pół dnia ryczy pół piszczy i czas leci [emoji23] A tam?
 
A leci :) Łucja już 13 miesięcy skończyła za pasem 14. Pół dnia ryczy pół piszczy i czas leci [emoji23] A tam?
Haha idealnie opisany dzień z dzieckiem [emoji1787][emoji38]mój Daga już 20msc [emoji87]właśnie próbuje brata przekrzyczeć po chińsku [emoji38]
 
reklama
Do góry