reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
taa chyba za 18 lat:-Dchoc wtedy pewnie beda inne zmartwienia, przez ktore nie bede mogla spac.. ja nigdy nie bylam spiochema, choc nie ukrywam, ze chetnie pospalabym do 8 :tak:
 
Femme Ja pimafucin miałam w globulkach... A tym kremem smaruje się w okolicy pochwy i tak leciutko w środku, ale nie za głęboko... A zarazic możesz partnera, najlepiej jek on też będzie się leczył tym samym co ty i nie musisz nawet pytać się o to gina, ale oczywiście zrobisz jak będziesz chciała...

Mika współczuję Ci tegi męczenia się z synkiem i z karmieniem. Ja tak miałam z Justynką i wstyd mi o tym mówic, ale się poddałam i przerstawiłam ją na butelkę. aha i jeszcze jedno takie problemy sa właśnie dlatego że podawałąś już mu butelkę... Najlepiaj by było gdyby mleko sztuczne dostawał łyżeczką wtedy by sie nie odzwyczaił od cyca...

Mamamartynki Nie wiem o co chodzi z tym szpitalem, ale na pewno będzie dobrze...
 
Dzien dobry dziewczeta:-)
Ale z was ranne ptaszki:-D
Heh moj Adas w pracy a ja sie wlasnie probowalam zarejestrowac na USG heh przerazilam sie bo dopiero na 28 pazdziernik....:-DA chcialam kase zaoszczedzic:-)A tu i tak bedzie trzeba zaplacic:-DAle prywatnie mam na 17 wrzesnia... wiec jest roznica:-D
A ummnie w domku sisi ma jelitwke zamknelam ja w pokoju :-Dby nie roznosila bakterii...bo by bylo zle...przywiozla wczoraj pewnie ze szpitala w grudziadzu heh ...


Chwilami to i tak mala odleglosc... ale milosc to milosc jej sie nie wybiera ona sama przychodzi:)...

Basia... czlowiek sie wyspie w swoim wlasnym i jedynym lozku....z drewna :p heh...bedzie czas jeszcze na spanie:)
 
Ostatnia edycja:
Baska oj współczuje tego wstawania... u mnie też sie niestety zacznie... a że jestem strasznym spiochem (10h to mało) to będzie baaaardzo ciężko :-p mam nadzieje że Kacperek będzie śpiochem po mnie :tak:;-)
Mika a może spróbuj tych nakładek na piersi jak masz wklęsłe sutki... może przez nie mały chwyci... i jak ci zależy na karmieniu to może przez jakiś czas pomęcz sie na cycu z tą nakładką? bo jak będziesz butle dawać to wpędziesz sie w błędne koło... ty bedziesz walczyć z małym a on z tobą... wiem że łatwo mi mówić bo jeszcze nie karmie ale może warto?
Madzik to fajnie że wszystko oki... takie info najbardziej cieszą :-)

Eh...a ja sie wczoraj cały dzień świetnie czułam... zero skurczy, bóli i wogóle... a wyszliśmy do sklepu to od razu zaczął mnie brzuch ciągnąć :wściekła/y: nie miem co jest... może małemu dwie minuty spaceru i sie denerwuje? wogóle ostatnio przywiozłam sobie taką gre telewizyjną... starą z mojego dzieciństwa ale działa... i zawszejak gram wjedną gierke to mały tak tańcuje że szok... tylko nie wiem czy mu sie podoba melodyjka czy każe mi przestać grać:confused: ide wstawić wam pare fotek, bo małe brzuszki są to teraz trzeba jakiegoś wieloryba zarzucić :-p
 
mikusia Nalekarza to ja nie narzekam:-)Bo jestem bardzo zadowolona z mojej lekarz...Tylko na USG musze gdzie indziej chodzic...A siostrze przekarze... bo takze was tu nieraz podczytuje:-)

A wogole dziewczyny powiedzcie mi cos o badaniu z glukoza... bo ja mam za tydzien i nie wiem zupelnie... a wy juz cos tu pisalyscie ze to nie zbyt dobre....
 
Madzia eh... nigdy nie wiem madzik czy madzia ;-) a więc ta glukoza to jest straszna w smaku... radze sobie wziążć połówke cytryny (tylko nie bierz całej bo mogą ci nie przekroić) dzień wcześniej nie jedz słodkiego (owoców też) rano idziesz na czczo oczywiście, pobierają ci morfologie i z morf od razu na glukoze albo jeszcze kłują palec... potem po godzinie czekania i nic nie jedzenia pobierają ci znowu a jeżeli masz na 75mg to po następnej godzinie jeszcze raz... radze wziąźć jakąś książke lub gazete (ja wziełam mojego M :-p)
 
DZIEKUJE dziewczyny za informacje o tym badaniu :):-)Mam nadzieje ze przetrwam:-)A ksiazkie chyba wezme bo Adama to nie bardzo:-(Heh...A glukoze ma 50 mg kupic...:)
 
reklama
Witam Was! :-) Mam na imię Magda i o ciąży dowiedziałam się wczoraj (kilka testów). Ogólnie jestem nieco zaniepokojona, bo mówiąc szczerze nie wiem jak mam się teraz zachowywać... Co jeść, jakie brać witaminy itp. Ojciec dziecka ucieszył się i wspiera mnie od wczoraj jak tylko może. Tak na prawdę bardziej był opanowany niz ja ;-) Owszem planowaliśmy dzieci, ale za jakies 2-3 latka jak skończę studia (obecnie mam 22 l.). Wyszło inaczej, ale cieszy nas to :-)
Doradźcie mi proszę co teraz... Umówiłam się na czwartek do lekarza, ale jestem ciekawa czy będzie mógł potwierdzić już ciążę. Ostatnią miesiączkę miałam 26 lipca. Podejrzewam, że do zapłodnienia doszło 8 sierpnia.
Martwię się dosyć bardzo, ponieważ często boli mnie brzuch tak jakbym miała dostać następnego dnia okres. Czy to normalne? Dziś w nocy obudziły mnie takie bóle i nie mogłam potem zasnąć.
Proszę o jakieś porady, bo ciężko mi samej się "ogarnąć" w tej sytuacji ;-)
Pozdrawiam!
 
Do góry