reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej dziewczyny:)
weszłam na tą str "poznajmy się" wszystkie mamusie śliczne laseczki i dzieciątka słodkie:)
Ja mam 23 lata(skończę w grudniu:) ) i 2 dzieci, córka 4 latka i synek 14 miesięcy:);-)
na bb jestem już "szmat czasu" można tak powiedzieć:) ale jakoś ten wątek mi tu umknął...:)
ale od czasu do czasu coś "naskrobię":)
pozdrawiam.
 
reklama
jak mus to mus:)
Mój mąż jest troszkę starszy do tego mieszkał 300km od mojego miasta.....zakochani jak cholera:) ciąża była hmmm cięzko mi powiedzieć, nie była zaskoczeniem, bo mówiliśmy ze jeśli będę miała dzidzię to przyśpieszy to "bycie ze sobą" bo która matka pozwoli 17-nastolatce wyjechać i zamieszkać z facetem 26 letnim??:szok::-D:-D
a tak to było naturalnie że będziemy rodziną itp..wzięliśmy ślub, budujemy domek, mamy firmę..stwierdziliśmy ze córci by się przydał brat lub siostra i jest:):-p ja się robie coraz starsza, dzieci rosną....normalna rodzinka:)
to tak w skrócie:);-)
 
NETGIRL- ja już to kiedyś oglądałam :-p 1 taki serial i jedyny który mnie tak wciągnął:-p

MARIKA - Witam :-) ale ... jak tak opisałaś to wyglądasz mi na cholernie szczęśliwą :-)

A ja zauważyłam że moja Ninka to ostatnio już tak nie fika bardziej się wierci ...czyżby miejsca już brakowało ? :-p ... to chyba znaczy że duża jest co ? :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ojoj... kilka godzinek mnie nie było (jakieś 6) a tu tyle do nadrobienia :szok: ale działo sie widze... ja sie przyłączam do zdania was wszystkich (prócz jednej oczywiście) i więcej na ten temat sza!!!

Netgirl to w Grecji OMO macie:confused::-p:laugh2:

Heh... kurcze nie pamiętam co miałam pisać... objedzona jestem że mi chyba jakieś kabelki ścisnęło... zjadłam mnuuuustwo frytek...

Marika witam serdecznie :-) fajnie czytać posty osóbki która widać że jest szczęśliwa :-)
Famme oj wiercić to sie dopiero będzie...

A dzisiaj byliśmy na spacerku i mały sie nie byntował... wogóle dzisiaj już nieco na luuz wrzucił... jakoś mam samopoczucie lepsze nawet :-) ide zaraz spać więc juz sie żegnam, jeszcze tylko chwilke poczytam.... Milej nocki kobitiki
 
Marika witaj wsrod nas:tak:Dzieciaczki masz przesliczne:-)i tak jak Femme pisze, ze wygladasz na cholernie szczesliwa:-)odiwedzaj nas w amire mozliwosc a szybko sie z nami zzyjesz:tak:

Femme co do wiercenia to tak juz bedzie do konca ciazy.. moja Lenka tez tak robila a najbolesniejsze bylo jak dupke wypinala.. mam nawet takie cos nagrane.. pod skora normlnaie taka kula mi wychodzila i sie chowala - przyznam nie bylo to zbyt mile:-D:-D
a tak pozatym swietny avatar.. to Ty??
 
Mama 22, Marika Witam was. Tak jak dziewczyny piszą, udzielajcie się troszkę...

A co tu tak głośno było??? No ale na szczęście się opanowałyście.
 
Witam dzieczeta:-)Kurde ale tu glosno bylo ohhoho...:-):-DA mnie znow to ominelo:-DZawsze mnie nie ma i musze nadrabiac takie super posty:-DJazda byla jak na rowerze:-DAle sie usmialam:-)przepraszam ale mam dobry humor:-D a jeszcze wogole wy tak swietnie sie klucilyscie az nie zpamietalam co komu mialam odpisac w miedzy czasie...:-)byla zafascynowana rozmowa z mamamartynki:-D:laugh2:no ale juz chyba spokuj bedzie i sie powroci do normalnego trybu:-)


a wogole cos o ubezpieczenie ktos tam pytal... wiec to jest tak jezeli podejmujesz jaka kolwiek nauke masz ubezpieczenie szkole za 5000zl i ono obejmuje wszystkie konsultacjie lekarskie porady badania podyty w szpitalu oraz znizki na recepty...jezeli nie podejmujesz nauki ale takze nie pracujesz wowczas twoja mama badz tata jezeli ma ubezpieczenie zakladowe tobie rowniez ono przysluguje... mozesz takze miec ZUS rodzicow....badz ubezpieczenie jak ktos ma wlasna firme..jezeli ktos mieszka na wsi i prowadzi gospodarstwo rolne to placi tak zwany KRUS wowczas z tego ubezpieczenia takze mu przysluguje opieka medyczna...

to chyba tak po troszku..


a ja wczoraj mialam mila niespodzianke z rana a dzis hymmm nie sympatyczna wiadomosc... heh moj Adas znow jedzie w jakas jeb**a delegacje:wściekła/y:
No i dzis pobil rekord swoich rekrdow w spoznianiu sie :-Dczekalam na niego 1,5H szok ahh ci mezczyzni a mowia ze to kobiety takie straszne:-D

Ja mykam spac Dobranoc:-)


A no jeszcze witam wszystkie nowe mamusie:) i zapraszam do jak najczestrzego udzielania sie:)

Gapa ze mnie :(
 
KASIA - no no już się wierci raz na jakiś czas tylko kopnie :-p

BASKA - aaaaa to dupka jest :-p a ja się zastanawiałam myślałam że główka :-p
... tak to ja :-) :-p i nawet sama sobie to zdjęcie robiłam :-p
 
No więc dziękuję Wam moje ukochane dziewczątka za owacje za me posty co do pewnej Pani :-):-):-).

Witam nową mamusię:-):-):-),a nawet 2:-D

Dziewuszki wiadomo coś co z Miśka??? Czy zaczęła pracę czy cosik bo ogólnie to martwię się o nią i Zuzię i Filipka bo nic ma jej i nie ma:-:)-:)-(.
 
reklama
Czesc dziewczynki z rana:-)
Ja juz po sniadaniu jestem, Lena tez i teraz chodzi i jodłuje po domu:baffled:w nocy spac mi nie dala - nie wiem, co ejj jest serio:no: ale mam dosc..

Femme a moze byc to glowka.. powiem Ci szczerze, ze ja tez tak myslalam, ze to glowka ale ja sama nie wiem do teraz.. moze to plecki byly ale to raczej byla kuleczka wiec alebo glowka albo dupka:-D:-D
No i sliczna fotka.. Ty masz jakies zamilowania do fotografii??:tak:to juz sobie wyobrazam jakie Ninka bedzie miala sliczne fotki:tak:

Firanka ja tez sie zastanawialam co z Miska.. wiem, ze ktoras z dziewczyn miala pisac do nije ale ktora i czy napisala to nie mam pojecia:no:
 
Do góry