reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

BASKA ty znowu pierwsza.....wiem, wiem.... Lena:p FEMME ladne zdjecie...taki inne:) a co do wiercenia, to myslam ze mój Kacper jest w tym mistzrem ale widze ze kazde to taki wiercipietek. ja tez zawsze jak sie wypnie wiekszy obszar to stawiaklam na pupke, nie wiem dlaczego. choc czasami to czuje cos ostrego pod skora, a to pewnie raczka albo nozka:p:) a w ogole to jestem po ciezkiej nocy, zauwazylam ze w nocy jestem jakas "ociezała" masakra jak mam przewrocic sie na drugi bok, a jak mam wstac i isc do lazienki to najlepiej jakby mnie ktos popchnal na popęd bo ruszyc nie moge...:p potem to z gorki bo po schodach ide....:)
 
reklama
No widzisz nwou ja tu urzeduje:-p;-)rano mam najwiecej czasu, potem jest gorzej.. musze udawac, ze cos robie niby na biurku i to jeszcze nie moge usiasc na krzeslo, bo Lena zaczyna wrzeszczesc.. ale z tego, co zauwazylam, to wszytskie dzieciaki tak maja wiec co chyba norlamne:-D
Olenka co do tego wstawania to niestety tak jest..ja zawsze 2 razy chodzilam w nocy.. potem to bylo straszne, bo bylam cala popuchnieta - ahh szkoda slow.. koszmarem bylo jeszcze to, ze trzeba spac na tym lewym boku:crazy:ludzie meczylam sie przez 9 m-cy.. a ja kocham spac na plecach.. Adam co zawsze budzi sie w nocy to mi mowil, ze na plecach spalam..ale pierwsze co zrobilam po porodzie to polozylam sie na plecach i tak sobie lezalam - cudowne uczucie:-p
 
BASKA- hehe no ciężko stwierdzić co to za tajemnicza kulka :-p a fotografia to tak :-) uwielbiam :-p Nina to będzie miała ze mną pełno sesji :-p

OLENKA -dokładnie :-p ja już 2 dzień w nocy siku nie wstawałam to jestem taka happy :-p bo tak to ciężka sprawa zwalić to dupsko z łóżka ;-p

Kuba wziął wolne zaraz jedziemy pozałatwiać szkoły :-) oby wszystko dzisiaj dało rade załatwić :-)
 
No ja to kilka razy chodziłam siusiu w nocy,poza tym to nie raz zdarzyło mi się,że M budził mnie w środku nocy bo spałam na brzuchu...masakra uwielbiam spać na brzuszku:tak::tak::tak:.

Basiu a o której Lenka się obudziła??? Ja się wycwaniłam :-):-):-), jak Nicunia się obudzi i zaczyna popiskiwać biorę ją do łóżka włączam telewizor i idę spać dalej:-D:-D:-D
 
BASKA ja to mam jeszcze gorzej, uwielbiam spac na brzuchu a teraz....mam malego pzrygniesc...:) no niemoge...FEMME zwalic dupsko ciezka sprawa, najlepiej jakbym miala nocnik kolo lozka:) heh
 
Ostatnia edycja:
BASKA ja to mam jeszcze gorzej, uwielbiam spac na brzuchu a teraz....mam malego pzrygniesc...:) no niemoge...FEMME zwalic dupsko ciezka sprawa, najlepiej jakbym miala nocnok kolo lozka:) heh

ja miałam to samo, też jak spałam to tylko na brzuchu:) poczekaj jeszcze sobie na nim pośpisz;-)

Tak w ogóle to witam:)
Dziewczynki coś bym Wam poopisywała ale brak czasu-dwa szkraby, obiadek muszę pojechać małej kupić kapcie do przedszkola i postaram się wieczorem nadrobić WAsze posty.
buźka

Oleńka-tak patrzę na Twoje "miasto"mój brat mieszka z rodziną w Dzierżążnie:);-)kocham Kaszuby:) niedaleko Kościerzyny moi rodzice mają domek:)

Zapomniałam o najważniejszym dzięki za miłe powitanko-i ciepłe słowa:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Marika to widze, ze pracwoity dzien dzis:-) to czekamy wieczorem:tak:

Femme zyecze powodzenia w zalatwianiu szkoly:-)dowiedz sie, jak z tym ubezpieczeniem.. a zdjecia robisz cudne:-) juz nie moge doczkac sie fotek Niny:tak:

Firanka Leni wstaje okolo6 rano.. ale mnie to juz nie przeszkadza.. przynajmniej wczesniej spac idzie.. zreszta ja z nia nie siedze od 6.. ona jak sie budzi to chce isc do babci wiec babcia musi wstac a mama sobie spi do 7:-Da jak leni byla w wieku Twojej Nicoli to tez szlo ja latwo oszukac:-D
 
Ojj Baśka nie strasz mnie:-D:-D:-D.teraz mój ukochany potworek już śpi,i rozmyślam co by tu szybkiego dzisiaj na obiad walnąć:-:)-:)-( i nie mam pomysłu...
 
Baśka a czemu nie można spać na plecach?Ja śpię tak cały czas na zmianę z lewym i prawym bokiem,bo jak dłużej poleżę w jednej pozycji to cała drętwieję....Już się nie mogę doczekać kiedy będę spała na brzuszku...Tak mi się marzy:-p A jak mnie plecy bolą to tak bym się położyła na brzuchu żeby Mariusz mnie pomasował...a tu trzeba bokiem:-p
 
reklama
Do góry